Сторінка 4. УЗД лімфатичних вузлів в Києві в суботу

Знайдено 177 клінік

Сб Нед Цілодобово
Ілона
Приїхала спеціально з Європи пройти медобстеження і вкотре зрозуміла, що в нас найкращі та найпрофесійніші фахівці: величезну подяку і найкращі враження від прийому, обслуговування і ставлення до пацієнта висловлюю Тесленко О.Є , Босому О.А, а також усьому персоналу. Усі дуже привітні та уважні. Медичний центр дуже чистий і добре обладнаний. Обов'язково повернуся сюди і буду рекомендувати його всім зацікавленим у якісному медсервісі. Всіх вам благ і процвітання
Вдячна чудовому гінекологу: Тесленко Олені Євгенівніза професіоналізм і душевне спілкування та позитивну енергетику. Отримала кваліфіковану допомогу і радість спілкування.
Тетяна
хочу відзначити Лікаря Олену Євгенівну-це лікар від Бога, лікар-з великої літери! Це людина, якій можна довіритися, яка дасть кваліфіковану консультацію та правильне призначення! Дякую вам величезне!
Інна
Хочу подякувати Олені Євгенівні ❤️ лікар від Бога, не раз рятувала мене і моїх двох синів, спасибі всесвіту що є такі лікарі до яких з легкістю можна довіритися!
Прекрасний сімейний лікар Олена Євгенівна! Дякую їй величезне!
Сергій
Величезне дякую лікарям медичного центру Цимбалюк А.С, спеціалісту УЗД Босому О,А за увагу до нас, неслухняних пацієнтів, які завжди до останнього вагаються. Дякую Вам за любов та повагу до пацієнтів
Акції
Київ вул. Гната Хоткевича 8
м.Чернігівська5 1
Медичний центр "Лікар і я" - це клініка сімейної медицини. Співпрацює з НСЗУ (первинна-вторинна ланка медичної допомоги), можливо заключити декларації, на базі відділення знаходиться власна, сучасна лабораторія. У медичному центрі надаються консультації вузькопрофільних спеціалістів: лікарі загальної практики-сімейної медицини, терапії, наркології,...
  • УЗД лімфовузлів (1 зона) 450
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Олтім Клінік — це медичний центр, що надає комплексні послуги з більш ніж 20 напрямків. Величезний досвід у поєднанні з регулярним підвищенням рівня кваліфікації дозволяє надавати якісні послуги. Комплексний підхід — це ключова перевага медичного центру. Ми працюємо з пацієнтами будь-якого віку, включаючи дітей першого року життя.
  • УЗД лімфатичних вузлів 1 зона 399
  • УЗД лімфатичних вузлів 2 (дві) зони 599
Академія вашого здоров'я на Спаській — це багатопрофільний медичний центр, який надає широкий спектр послуг, починаючи від первинної діагностики і закінчуючи реабілітацією після перенесених захворювань, в тому числі коронавірусної інфекції.
  • УЗД лімфовузлів (одна група) 400
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр "Гравімед" - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
  • УЗД регіональних лімфовузлів 330
Київ вул. Хорива, 3 А , Поділ
м.Контрактова площа3 2 м. Поштова площа15 8 м.Золоті ворота30 10
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці.
  • УЗД лімфатичних вузлів з еластографією (одна анатомічна зона) 550
  • УЗД лімфатичних вузлів (одна анатомічна зона) 595
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 8 , Позняки
м.Осокорки12 10 м.Позняки17 4
Добродій — клініка для всієї сім'ї, яка надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження. Доступна послуга виклику лікаря додому, оформлення довідок. Для вакцинації використовуються вакцини лідерів світового ринку вакцин Glaxo Smith Kline (GSK), Sanofi-Aventis.
  • УЗД лімфатичних вузлів 280
СДС
Київ вул. Петра Запорожця, 26 , Воскресенка
м.Дарниця39 13 м.Чернігівська41 11
Медичний центр "Сучасні діагностичні системи" спеціалізований у сфері обстеження і постановки діагнозу за допомогою високотехнологічного обладнання. У центрі надаються такі послуги - ультразвукова діагностика (УЗД), магнітно-резонансна томографія (МРТ), комп`ютерна томографія (КТ).
  • УЗД лімфовузлів 400
Київ вул. Велика Васильківська, 92
м.Олімпійська6 2 м.Палац Україна12 5 м.Печерська32 *
Медичний центр "Герц" проводить діагностування різних патологій на самих ранніх стадіях їх розвитку. Клініка обладнана хорошими діагностичними апаратами, прийом ведуть досвідчені фахівці.
  • УЗД групи шийних лімфовузлів (включаючи надключичні) 500
  • УЗД пахових і стегнових лімфовузлів 500
  • УЗД пахвових лімфоузлів 500
Працює з
Вт: 09:30-17:00 Ср: 09:30-17:00 Чт: 09:30-17:00 Пт: 09:30-17:00 Сб: 09:30-14:00
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2)
м.Дарниця42 10 м.Лівобережна31 8
Багатопрофільний медичний центр для всієї родини "Ілая Фемілі" займається діагностикою та лікуванням різних захворювань, веде комплексне обслуговування пацієнтів різного віку.
  • УЗД лімфатичних вузлів 420
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40
м.Деміївська30 8 м. Васильківська26 10 м.Либідська50 7
Дієво (DIEVO) - це багатопрофільний центр хірургічний рішень. Клініка спеціалізується на проведенні хірургічних операцій за різними напрямками. Всі маніпуляції здійснюються кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи.
  • УЗД лімфатичних вузлів і м'яких тканин (одна зона) 350