Діагностичні центри Києва в Оболонському районі

Гістероскопія 1940 грн.
Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 300 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 150 грн.
МРТ головного мозку (голови) 1000 грн.
КТ головного мозку 1050 грн.
УЗД суглобів 350 грн.
Дуплексне сканування судин нирок 440 грн.
Знайдено 47 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Алла Ив.
Лікар грамотна, дуже приємна, уважна. Вислухала, провела діагностику, розписала первинне лікування, а також призначила комплексне обстеження для уточнення діагнозу. Величезне спасибі фахівцю за професіоналізм та доброзичливість!
Миша
Якби всі лікарі були такими, лікуватися було б тільки в задоволення! Дуже задоволена прийомом, спілкуванням і професіоналізмом лікаря! Спеціаліст детально все розпитала, обстежила, та запропонувала всі можливі варіанти лікування.
Євген
Дуже сподобалося, те, як лікар оглянула дитину. Більш широко бачить суть проблеми ніж здавалося. В принципі, лікар нікуди не підганяла і не поспішала. Я задоволена призначенням. Вони підбиралися коректно. Лікування допомагає. Дякую!
Ксения
Нам все сподобалося. Хороший доктор! Рекомендуємо! Лікар дуже уважна, все дізналася у нас, розпитала. Вона з турботою поставилася до дитини, дуже приємна. Дійсно цікавилася нашим здоров'ям. Обов'язково прийдемо ще. Рекомендую!
Никита
Професіонал, провів уважний огляд, відповів на всі поставлені запитання. Що найбільше сподобалося, так це те що лікар не нав'язував дороговартісних препаратів. Відвідуванням лікаря - задоволений повністю. Будемо рекомендувати!
Платон
Дуже уважний дитячий отртопед. Прискіпливо оглянув дитину, відповів на всі питання. Порадив необхідні заходи, спрямовані на покращення стану дитини. Дуже сподобався, видно, що лікар кваліфікований. Неодмінно прийдемо на повторний огляд.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Cеть клиник "Амеда"
Київ вул. Оболонська Набережна, 1, корп. 3
м.Оболонь27 6 м. Петрівка47 11
Амедіа - багатопрофільна сімейна клініка, орієнтована на відновлення і підтримку здоров'я Вашої сім'ї. Для цього у нас є все необхідне - кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання і, безумовно, уважне ставлення персоналу клініки.
  • УЗД вилочкової залози (для дітей до 1 року) 240
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
9,3
Київ вул. Тимошенко, 19
м.Мінська2 1 м.Оболонь17 6 м.Героїв Дніпра14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання.
  • УЗД гомілковостопних суглобів (2 суглоба) 400
Працює з 07:30-21:00
Сб: 07:30-21:00 Нд: 07:30-21:00
Медгарант
8,9
Київ вул. Юрія Кондратюка, 8 (будівля КМЛ №8, пов. 1)
м.Героїв Дніпра43 9 м.Мінська48 10 м.Сирець24
Багатопрофільний медичний заклад "Медгарант" проводить діагностичні дослідження різного роду для виявлення патологій серцево-судинної системи, головного мозку, сечостатевих органів, кісткової та м'якої тканини.
  • МР артеріографія головного мозку і шиї 1 300
  • МРТ головного мозку (голови) 1 000
  • МРТ головного мозку з артеріографією 1 700
  • МРТ головного мозку і гіпофіза (прицільно) 1 500
  • МРТ гіпофіза (прицільно) 900
Працює з 08:00-18:00
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м. Петрівка32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м. Петрівка9 4 м.Оболонь22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • Відеоколоноскопія 1 800
  • Колоноскопія з анестезією (медикаментозний сон) 3 240
  • Відеобронхоскопія 1 200
  • Бронхоскопія з анестезією (медикаментозний сон) 2 640
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія 1 080
Київ вул. Маршала Малиновського, 27/23
м.Мінська14 2 м.Оболонь12 3
Медем (MEDEM) — це спеціалізований багатопрофільний медичний центр амбулаторного типу. Основний напрямок діяльності — надання послуг по всіх клінічних напрямками. Ключова перевага центру — широкий спектр опцій для пацієнтів будь-якого віку.
  • Доплерографія артерій та вен верхніх кінцівок 900
  • Доплерографія артерій та вен нижніх кінцівок 1 100
  • Доплерографія ниркових артерій 450
  • Доплерографія судин верхніх кінцівок (артерій або вен) 480
  • Доплерографія судин нижніх кінцівок (артерій або вен) 480
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
Київ вул. Макіївська, 10 А , Пріорка
м.Оболонь46 13 м.Сирець15
Медичний центр "Клініка Імперія Дентіс" створений в 2015 році, надає кваліфіковану стоматологічну допомогу в лікуванні різних захворювань зубів.
  • Прицільний рентгенівський знімок от 220
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
Київ вул. Маршала Тимошенка, 29 , Оболонь
м.Мінська10 5
КДС (Клініка Доктора Сичова) надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки медичного центру - ультразвукова і функціональна діагностики, косметологія, дерматологія, отоларингологія, гастроентерологія, неврологія, проктологія, урологія, гінекологія і терапія. У клініці також можна записатися на прийом до кардіолога, сімейного лікаря,...
  • УЗД щитовидної залози 320
  • УЗД черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) з судинами 500
  • УЗД (доплерография) органів калитки 300
  • УЗД при патологии предстательной железы, с определением объема остаточной мочи 500
  • УЗД сечовивідної системи (нирки, сечовий міхур, простата, залишкова сеча) 550
Сб: 09:00-16:00 Нд: 09:00-16:00
Київ вул. Новокостянтинівська, 15/15
м. Петрівка23 9 м.Тараса Шевченко23 9 м.Дорогожичі41 7
Клініка гінекології та репродуктивної медицини "Здоров'я родини" почала свою роботу в 2008 році. Всі процедури в медичному закладі проводяться відповідно до стандартів всесвітньої організації охорони здоров'я. У 2014 році центру була присвоєна I акредитаційна категор
  • УЗД органів черевної порожнини 490
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 600
  • Ректоскопія 450
  • Фолікулометрія 300
  • Розширена відеокольпоскопія (з фото) 370
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Багатопрофільний медичний центр "Гравімед" займається діагностикою та лікуванням за напрямками: акушерство і гінекологія, ендокринологія, косметологія і дерматологія. Лікарі центру застосовують у роботі доказові методи терапії.
  • УЗД щитовидної залози 400
  • УЗД до 11 тижнів вагітності з фото 500
  • УЗД плода з фото на апараті експертного класу Voluson E8 Expert з об'ємною реконструкцією зображення 3D/4D (I скринінг, 11+0 - 13+6 тижнів) 800
  • УЗД плода з фото на апараті експертного класу Voluson E8 Expert з об'ємною реконcтрукцією зображення 3D/4D, доплерографією за показами (IІ скринінг, 18-21 тиждень) 800
  • УЗД плода з фото на апараті експертного класу Voluson E8 Expert з об'ємною реконcтрукцією зображення 3D/4D, доплерографією за показами (третій триместр) 800