Лазерна епіляція рук у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи в Залізничному районі
Послуга Ціна
Лазерна епіляція рук 580
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Медичний центр лазерної епіляції та косметології «Медіостар» допомагає пацієнтам у галузі дерматології та косметології.
Ксенія, 21 листопада '16р.

Біля шиї почав розвиватися фурункульоз. Спочатку зявилось почервоніння та затвердіння, а далі зрозуміла, що гноїться. Думала, що це звичайний прищ, тому трохи із лікуванням зволікала. Звернулась до лікаря. Той направив мене на здачу аналізу сечі. То виявився золотистий стафілокок. Якщо його не вбити, то фурункули з’являтимуться по всьому тілу. Я без вагань була готова на лікування. Лікар призначив комплексне лікування: мазь, таблетки, які посилюють імунітет, антибіотик. Невдовзі здала повторний тест. Фурункул зник разом із стафілококом.

• Лазерна епіляція рук 580
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-22:00 Нд: 08:00-22:00

Лазерна епіляція рук в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Дрогобича, 6
р.Галицький (Центр)
Мережа косметологічних клінік "Естет Центр" створена більше 15 років тому, спеціалізується на різноманітних медичних процедурах для краси та омолодження.
Людмила, 28 серпня '16р.

Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!

• Лазерна епіляція рук 500
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
Львів вул. Городоцька, 62
р.Залізничний
Ксенія, 21 листопада '16р.

• Лазерна епіляція рук 580
Працює з 08:00-22:00