Лазерна епіляція рук у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Лазерна епіляція пахвової області (жін.) 350 грн
Епіляція зони рук. Передпліччя (обидва) 550 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Лена
Влітку я обираю лазерну епіляцію ніг. В клініці "Моне" панує приємна домашня атмосфера. Відвідування закладу не причиняє дискомфорту. Медичний персонал тут кваліфікований, а обладнання нове, сучасне. Можу рекомендувати без сумнівів.
Клініка лазерної косметології "Моне", допомагає мені завжди гарно виглядати. Я часто користуюся їхніми послугами. Останнє, що я робила це дарсонвалізацію шкіри обличчя. Після процедури поліпшився загальний стан шкіри, зменшилися мішки під очима, шкіра стала більш пружною.
Алина
Після такої стресової роботи, як у мене, потрібно розслабитися. Найкраще це виходить в клініці косметології "Моне". Масаж – антистрес творить чудеса. Після нього я відчуваю себе бадьорим, повному сили та енергії. Приємно мати справу з професіоналами.
Аліна
В медичному центрі "Венера плюс Аполон" неодноразово користувалася послугами лазерної епіляції різних частин тіла. Спеціалісти компетентні та висококваліфіковані, знають свою справу. Обладнання якісне, європейського рівня.
4,7
Тернопіль вул. Січових Стрільців, 8 Б
Медичний центр "Венера плюс Аполон" спеціалізується на лікуванні за допомогою діодного лазеру. В медичному центрі працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
  • Лазерна епіляція пахвової області (жін.) 350
  • Лазерна епіляція пахвової області (чол.) 390
  • Лазерна епіляція передпліччя (жін.) 480
  • Лазерна епіляція передпліччя (чол.) 560
  • Лазерна епіляція рук по всій довжині (жін.) 720
4,6
Тернопіль вул. Протасевича, 2
Клініка відновної косметології "Моне" надає якісні та різноманітні послуги для збереження та відновлення краси та молодості. В клініці працюють лікарі віщої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук.
  • Епіляція зони рук. Передпліччя (обидва) от 550
  • Епіляція зони рук. Кисті рук (з пальцями), обидві от 180