Клініки косметології у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи во Франківському районі
Послуга Ціна
Сінні обертання в залежності від площі накладання від 50
3 відгука
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
У мене росло волосся на підборідді. Дуже сильно через це комплексувала. Постійно його збривала, але вона виростало і виростало. Спробувала різну мазь. Результат не змінився. Зважилась на фотоепіляцію. Відразу скажу, що не боліло. Відчувала тепло і не більше того. Пройшла 3 сеанси, щоб забути про цю проблему. Як же мені ця процедура налагодила життя! Дякую лікареві за успішне виконання!
Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!
Все життя сиджу на дієтах. Активно борюсь із зайвою вагою. Не буду вихвалятися, але результату добилась. Проте, целюліт — це важкий ворог. Які я тільки вправи у спортзалі не перепробувала, результат незмінний. Я запитала у своєї подруги, як вона, втративши вагу, позбулась целюліту. Олена порадила спробувати аницелюлітне обгортання. Пройшла цілий курс і ось результат. Процедуру робили обережно, тому немає на тілі жодних подряпин. Скажу вам чесно, целюліт відступає. Тому такий метод теж варто спробувати.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,9
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію. Приймає лікар: Білик Леся Євгенівна
Фрич Марія, 23 березеня '17р.

Користувалась послугами клініки неодноразово і ще ні разу мене не було прийнято вчасно. Перший раз з 4 місячною дитиною я чекала 1 годину. Я думала, що це випадковість, але як виявилось це вже тепер норма чекати мінімум до години часу. Вчора п'ятий раз став останнім моїм відвідування даного закладу.

• Плазмоліфтинг
Працює з 10:00-19:00
7,2
Львів вул. Героїв УПА, 55
р.Франківський
Приватна медична «Клініка сестер Похмурських» функціонує з 2008 року. Засновники клініки змогли поєднати в своїй роботі досягнення сучасної науки і ефективні методи народної та нетрадиційної медицини.
Гуцал Ольга, 12 червеня '17р.

Жахливі,халатні лікарі,які принесуть ще більше проблем

• Грязеві обертання в поєднанні з магнітотерапією від 25
  • Озокеритові обертання в залежності від площі накладання
  • Сінні обертання в залежності від площі накладання від 50
  • Антицелюлітна програма 400
  • Консультація косметолога 50
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко «ДієтЦентр» існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
Богдан, 08 листопада '16р.

Вчасно потрапив до рук спеціаліста, тому вдалося уникнути видалення щитоподібої залози. Дуже радий, що все минулося. Відмічу, що у клініці не було метушні та безкінечних черг. Все організовано. Лікарі професійні та тактичні. Ще раз дякую за ефективне лікування.

• Кріотерапія
  • Вакуумна чистка обличчя
  • Водоростеве обгортання
  • Глиняне обгортання
  • Грязьові обгортання
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00