Пілінг обличчя у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи во Франківському районі
Екскалівація (пілінг засобами з фруктовими кислотами) 90 грн
Діамантпілінг + Карбокситерапія Carboxy CO2 Combo "ТМ Ribeskin" 960 грн
Пілінг шкіри обличчя 1300 грн
Азелаїновий пілінг 660 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Наталія
Гарна, чиста клініка. Сподобалась лікарка Терін Ольга Олегівна. Видно, що вона кваліфікований спеціаліст. Все пояснила лаконічно, але при цьому дуже просто і зрозуміло.
Олена
Вдячна лікарю Терін Ользі, дуже кваліфікований лікар! Тільки позитивні враження! Рекомендую!
Бойчук Віра
Дуже вдячна лікарю Петрушко Ірині Констянтинівні за професійний і уважний огляд, за багато корисних рекомендацій. Дуже приємно мати справу з такими лікарями, які не тільки чудові фахівці, а ще й добрі й уважні люди.
Рубаха Ганна Дем'янівна
Щиро вдячна дерматовенерологу,дерматоонкологу Терін Ользі Олегівні за кваліфіковану допомогу, за чуйність та порядність, високу компетентність та повагу до пацієнта. Це справді професіонал своєї справи. Правильно поставлений діагноз -10 днів прийом таблеток і результат позитивний Однозначно РЕКОМЕНДУЮ!
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр НОВОДЕРМ — сучасна клініка, яка вже понад 10 років спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Основні напрямки роботи медичного закладу: дерматологія, дерматовенерологія, дерматоонкологія, косметологія, мікологія, трихологія. У центрі також можна записатися на прийом до гінеколога, ендокринолога та хірурга.
  • Діамантпілінг + Карбокситерапія Carboxy CO2 Combo "ТМ Ribeskin" 960
  • Діамантпілінг з пластифікуючою маскою 690
  • Діамантпілінг обличчя, шия, декольте 950
  • Діамантпілінг спини 950
  • Інтенсивна ретинолова терапія "ТМ Environ" 1 590
Львів вул. Героїв УПА, 55
р.Франківський
Приватна медична «Клініка сестер Похмурських» функціонує з 2008 року. Засновники клініки змогли поєднати в своїй роботі досягнення сучасної науки і ефективні методи народної та нетрадиційної медицини.
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
Львів вул. Куровця, 10
р.Франківський
Клініка естетичної медицини Vidnova – флагманський медичний заклад. Наші послуги: пластична хірургія, стоматологія без болю, медична та топова лазерна косметологія. Філософія клініки Vidnova будується на культурній концепції «wellness» - поєднання здоров'я, як тіла, так й розуму та духу. Бо ми впевнені: краси без здоров’я не існує. Наші медичні послуги забезпечують комплексний підхід у вирішенні питань удосконалення зовнішності людини. У клініці Vidnova поєднані ультрасучасне обладнання та новітні технології. Компетентні лікарі працюють за стандартними світовими протоколами, а також розроблюють авторські методики.
  • Азелаїновий пілінг 660
  • Саліциловий пілінг 660