Біоревіталізація у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи во Франківському районі
Біоревіталізація інтимної зони 8350 грн
Біоревіталізація (ін'єкційна терапія) шкіри 3600 грн
Знайдено 2 клініки

Iryna
Щиро вдячна лікарю Кононихіну за прекрасну, професійну, ідеальну роботу, Ідеальний результат І я просто щаслива і рада. Клініка.. Віднова Рекомендую!) все на вищому рівні Лікар, медперсонал тільки один позитив, добрі привітливі і палати также на вищому рівні і попоїсти Чесно скажу я думала так лиш в кіно буває) все добре для людей) Але ні) це реально, я Рекомендую клініку Віднова...
Наталя
Сьогодні відвідала Медікавер на Рясне. Проходила фіброгастроскопію. Дуже хвилювалась....бо це не з приємних процедур. Лікар Бичков М. прекрасний спеціаліст своєї справи. Дуже приємний і уважний. Пройшло все дуже легко. Не так вже і страшно, як ти собі уявляєш.
Христина
Косметолог від Бога!!!❤️
Таня
Найкращий спеціаліст
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
Львів вул. Куровця, 10
р.Франківський
Клініка естетичної медицини Vidnova – флагманський медичний заклад. Наші послуги: пластична хірургія, стоматологія без болю, медична та топова лазерна косметологія. Філософія клініки Vidnova будується на культурній концепції «wellness» - поєднання здоров'я, як тіла, так й розуму та духу. Бо ми впевнені: краси без здоров’я не існує. Наші медичні послуги забезпечують комплексний підхід у вирішенні питань удосконалення зовнішності людини. У клініці Vidnova поєднані ультрасучасне обладнання та новітні технології. Компетентні лікарі працюють за стандартними світовими протоколами, а також розроблюють авторські методики.
  • Біоревіталізація (ін'єкційна терапія) шкіри от 3 600