Клініки косметології у Львові (Франківський район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 6 клінік

Сб
Наталя
У мене росло волосся на підборідді. Дуже сильно через це комплексувала. Постійно його збривала, але вона виростало і виростало. Спробувала різну мазь. Результат не змінився. Зважилась на фотоепіляцію. Відразу скажу, що не боліло. Відчувала тепло і не більше того. Пройшла 3 сеанси, щоб забути про цю проблему. Як же мені ця процедура налагодила життя! Дякую лікареві за успішне виконання!
Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!
Світлана
Все життя сиджу на дієтах. Активно борюсь із зайвою вагою. Не буду вихвалятися, але результату добилась. Проте, целюліт — це важкий ворог. Які я тільки вправи у спортзалі не перепробувала, результат незмінний. Я запитала у своєї подруги, як вона, втративши вагу, позбулась целюліту. Олена порадила спробувати аницелюлітне обгортання. Пройшла цілий курс і ось результат. Процедуру робили обережно, тому немає на тілі жодних подряпин. Скажу вам чесно, целюліт відступає. Тому такий метод теж варто спробувати.
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр НОВОДЕРМ — сучасна клініка, яка вже понад 10 років спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Основні напрямки роботи медичного закладу: дерматологія, дерматовенерологія, дерматоонкологія, косметологія, мікологія, трихологія. У центрі також можна записатися на прийом до гінеколога, ендокринолога та хірурга. Приймають лікарі: Беньо Аліна Андріївна, Білик Леся Євгенівна, Лях Ольга Ярославівна
  • Чистка обличчя (KART терапія з саліциловим пілінгом) 1 100
  • Чистка обличчя (KART терапія) 960
  • Чистка обличчя комбінована 850
  • Чистка спини (гігієна спини) 1 350
  • Карбокситерапія "ТМ Forlle’d" 1 690
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
4,3
Львів вул. Тадеуша Костюшка, 4
р.Франківський
Медичний дієтологічний центр здоров’я клініка доктора Бровко «ДієтЦентр» існує понад 13 років, лікує пацієнтів за авторською методою у галузі оздоровлення організму та корекції ваги.
  • Кріотерапія (лікування холодом)
  • Апаратна вакуумна чистка обличчя
  • Антицелюлітне водорослеве обгортання
  • Глиняне обгортання тіла
  • Грязьові обгортання для тіла
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 10:00-19:00
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.
Львів вул. Куровця, 10
р.Франківський
Клініка естетичної медицини Vidnova – флагманський медичний заклад. Наші послуги: пластична хірургія, стоматологія без болю, медична та топова лазерна косметологія. Філософія клініки Vidnova будується на культурній концепції «wellness» - поєднання здоров'я, як тіла, так й розуму та духу. Бо ми впевнені: краси без здоров’я не існує. Наші медичні послуги забезпечують комплексний підхід у вирішенні питань удосконалення зовнішності людини. У клініці Vidnova поєднані ультрасучасне обладнання та новітні технології. Компетентні лікарі працюють за стандартними світовими протоколами, а також розроблюють авторські методики.
  • Контурна пластика філерами от 3 600
  • Ін'єкції Диспорту (ботулінотерапія) от 600
  • Збільшення губ гіалуроновою кислотою от 3 600
  • PRP-терапія от 1 980
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів) от 1 200
Львів вул. Зелена, 149
р.Франківський
Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.
  • Масаж лімфодренажний (40 хв) 500