Медична клініка сестер Похмурських

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна медична «Клініка сестер Похмурських» функціонує з 2008 року. Засновники клініки змогли поєднати в своїй роботі досягнення сучасної науки і ефективні методи народної та нетрадиційної медицини.

Серед пропонованих послуг:

• Фітотерапія
  • Апітерапія (вплив за допомогою укусів бджіл)
  • Вісцеральна хіропрактика (мануальна терапія внутрішніх органів)
  • Гірудотерапія (використання п'явок)
  • Грязелікування (з використанням сакських грязей)
  • Лікування глиною
  • Процедури з очищення організму
  • Рефлексотерапія (класична акупунктура)
  • Аюрведа (підбір індивідуальних схем очищення, втрата зайвих кілограмів, профілактика і лікування гормональних розладів, обмінних недуг)
  • Лімфопресинг
  • Масаж
  • Консультації сімейного лікаря, косметолога, психолога
  • Лікувальні ванни
  • Робота «Школи гармонізації особистості»

Поєднання сучасної терапії, педіатрії та психології зі століттями перевіреними методами лікування різних народів - запорука успішної роботи «Клініки сестер Похмурських».

Індивідуальний підхід, комфортні умови проходження процедур, можливість попереднього запису на прийом та отримання он-лайн консультації дозволяють уникнути черг і надати якісне обслуговування кожному пацієнту.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медична клініка сестер Похмурських, вартість послуг:

• Ручна чистка обличчя 300
  • Екскалівація (пілінг засобами з фруктовими кислотами) 90
  • Противікова маска з п'явки 150
  • Грязеві обертання в поєднанні з магнітотерапією від 25
  • Озокеритові обертання в залежності від площі накладання
  • Сінні обертання в залежності від площі накладання від 50

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Гуцал Ольга
05 червеня '17г.
Жахливі,халатні лікарі,які принесуть ще більше проблем
Гринюка Дарія
05 червеня '17г.
Негативно!наслідки лікування пявками в клініці довели до операції в шийному відділі.Поставили заражену пявку(що підтвердив лікар) в результаті чого за декілька днів утворився гнійний нарив,з якого хірургічним втручанням витягнули стакан гною!!! Задумайтеся...лікарі клініки визнали свою вину,але ні вибачень ні компенсації ми не дочекалися,лише хамство.Єдине чим змогли потішити,що звільнили медсестру,яка неодноразово ставила неправильно пявку,і якщо вона не по чіплялася-кидала її в загальну ємкість,хоча мала б утилізувати.наслідки могли бути б плачевні-зараження крові,яке буквально з'їдає всі органи,з летальним закінченням
Гудим Мирослав
08 травня '17г.
Я займаюсь спортом, на тренуванні сильно вдарив коліно, воно сильно напухло, мазі і протизапальні не допомагали, не міг ходити на спорт. Хірург в поліклініці сказав, що треба тягнути воду з коліна. Знайомі порадили мені піти в клініку Похмурських. Там лікар призначив повтавити п'явки. Полегшало вже після першого сеансу. Я пройшов 3 сеанси п'явок. На повторному ультразвуку коліна, вже все стало добре. Можу їхати на змагання. Дякую
Тетяна
27 квітня '17г.
Ходжу туди на медовий масаж дуже подобається і є ефект. А ще чоловік записався також задоволені. Лікарі компетентні. Нічого лишнього неназначають
Лілія
15 листопада '16г.
Дуже розчарована клінікою! Нікому не раджу, хочуть тільки нажитися на ваших проблемах. Прийшла, думала допоможуть, але не так все було. Знайшли купу проблем, і відразу почали відправляти на всі процедури які у них є у клініці... спочатку одну, я відмовилася, відразу почали вговорювати йти на іншу... я такого не розумію, мене це відштовхнуло відразу. І все це за додаткову плату, не питаючи клієнта і по суті нічого конкретного про процедуру не розказавши. Тому з вас там тільки будуть здирати чим по більше грошей. І лікар який мені дістався, не сильно розумівся у тому що я питала, все поверхнево
25 жовтня '16г.
Дуже люблю своїх дітей та постійно піклуюсь про їх здоров'я, адже здоров'я це найголовніше в житті. Тому регулярно воджу їх до лікаря та роблю усі необхідні щеплення. Особливо на контролі тримаю вакцинацію від кору, тому що сама в дитинстві перехворіла ним.
Роза
06 серпня '16г.
Спочатку я негативно ставилась до щеплень своїх дітей через можливі побічні ефекти. Але після того як у школі де навчаються мої діти з'явились випадки захворювання на кір я зволікати не стала відразу відвела синів на щеплення. Негативних наслідків, на щастя, не було.
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
7,4
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Львів вул. Леся Курбаса, 5, к. 10 р.Галицький (Центр)
7,2
Приватна стоматологічна лікарня “Блакить” пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.
Записатися на прийом
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.