Клініка сестер Похмурських

Пн — Пт: 09:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна медична «Клініка сестер Похмурських» функціонує з 2008 року. Засновники клініки змогли поєднати в своїй роботі досягнення сучасної науки і ефективні методи народної та нетрадиційної медицини.

Серед пропонованих послуг:

• Фітотерапія
  • Апітерапія (вплив за допомогою укусів бджіл)
  • Вісцеральна хіропрактика (мануальна терапія внутрішніх органів)
  • Гірудотерапія (використання п'явок)
  • Грязелікування (з використанням сакських грязей)
  • Лікування глиною
  • Процедури з очищення організму
  • Рефлексотерапія (класична акупунктура)
  • Аюрведа (підбір індивідуальних схем очищення, втрата зайвих кілограмів, профілактика і лікування гормональних розладів, обмінних недуг)
  • Лімфопресинг
  • Масаж
  • Консультації сімейного лікаря, косметолога, психолога
  • Лікувальні ванни
  • Робота «Школи гармонізації особистості»

Поєднання сучасної терапії, педіатрії та психології зі століттями перевіреними методами лікування різних народів — запорука успішної роботи «Клініки сестер Похмурських».

Індивідуальний підхід, комфортні умови проходження процедур, можливість попереднього запису на прийом та отримання он-лайн консультації дозволяють уникнути черг і надати якісне обслуговування кожному пацієнту.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка сестер Похмурських, вартість послуг:

• Ручна чистка обличчя
  • Екскалівація (пілінг засобами з фруктовими кислотами)
  • Противікова маска з п'явки
  • Грязеві обертання в поєднанні з магнітотерапією від
  • Озокеритові обертання в залежності від площі накладання
  • Сінні обертання в залежності від площі накладання від
  • Антицелюлітна програма
  • Консультація косметолога
  • Чистка обличчя
  • Видалення міліума (білі вугрі)
  • Масаж обличчя косметичний (обличчя, шия, декольте)
  • Масаж по Жаке (для проблемної шкіри)
  • Дарсонвалізація для обличчя
  • Холодне розпарювання обличчя
  • Нанесення активної сироватки від
  • Альгінатні маски для обличчя
  • Коктейлі косметичні під мезорол від
  • Інтенсивне зволоження від
  • Епіляція ніг до колін від
  • Епіляція ніг повна від
  • Епіляція зони бікіні від
  • Епіляція повне латіно(глибоке бікіні) від
  • Епіляція вусик
  • Масаж протицелюлітнийручний
  • Масаж протицелюлітний шоколадний
  • Дитячий масаж
  • Масаж стоп мильний
  • Масаж живота для підняття внутрішніх органів
  • Масаж живота на детоксикацію
  • Мезорол (для індивідуального користування, заміняє ін’єкції краси)
  • Консультація педіатра
  • Виклик педіатра на дім
  • Голкотерапія (перший сеанс)
  • Консультація терапевта
  • Виклик лікаря додому
  • Гірудотерапія за 1 п'явку
  • Апітерапія до 10 бджіл (за 1 бджолу)
  • Апітерапія більше 10 бджіл (сеанс)
  • Пневмопресотерапія (програми на 30 хв.)
  • Пневмопресотерапія (програми на 1 год.)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Андрій
Це чудове місце з рідкісними народними , безпечними методами які дуже сильно підкріплюють а в більшості і заміняють традиційне лікування. Хто наважиться чесно пройти курс процедур і дієт призначених їхнім головним спеціалістом, буде вражений силою позитивних змін. В такі місця з такими процедурами потрібно приходити й для профілактики омолодження та оздоровлення. Після курсу завжди відчуваю себе на 18 ).
Андрій
Пані Наталія чудовий спеціаліст. Всі методи лікування неочікувано результативні. Простатит перестав бути проблемою. Комплексне лікування дало чудовий результат.
Юрій
Звернувся в Медичну клінікку сестер Похмурських, бо не було нормального травлення, почав худати. Їжа після обіду довго стояла в животі і ніде не рухалась, мучили відрижки, здувало, як піднімав щось важче то живіт починав боліти ще більше. Крім того на роботі багато часу мушу стояти на ногах і появилось відчуття важкості, набряки і почали вилізати вени. Лікар призначила масаж живота по Огулову, п’явки для ніг. Після першого масажу живота з’явився апетит. П’явки ставили різні медсестри, але найбільше сподобалась Оля, вона дуже уважна. Ноги стали легші, перестав в них змерзати. Для травлення ще продовжую пити трави, але вже значно розширив варінти їжі, яка мені підходить і легко травиться. Рекомендую звертатись.
Марія Дякун
Відвідую клініку Похмурських з 2009 року. Цього року звернулась зі скаргами на серце, тиск. Наталя Мирославівна сказала мені, що треба в першу чергу лікувати не серце, а щитовидну залозу, бо інкакше діла не буде. Я розізлилась і пішла від них в Кардіоцентр на Кульпарківській, але там мені сказали те саме. І що з серцем у мене не так і погано, і що то все через щитовидку, і без її лікування діла не буде взагалі. Тому я повернулась назад до Похмурських, і продовжую лікування, крім того записалась на огляд до ендокринолога, щоб правильно підібрати дозу гормонів, як вони мені казали з самого початку. Хоча це клініка більше народної медицини і той же час, як лікар бачить , щоб без хімії не обійтись, то обов'язково її призначить. Вже тиждень п'ю L-тироксин, зробила 2 сеанса п'явок, п'ю трави і кладу глину - поліпшився сон, менше тисне в серці, і найголовніше менше реагую на погоду. Вибачте за то що я після першої консультації сказала, що ви нічого не вмієте, адже інші лікарі підтверджують те саме. Крім того відчуваю, що призначене лікування - дає результат.
Олена
Ще 3 роки назад у клініки не було проблем.все було гаразд з лікуванням і обстеженнями,тепер ніколи більше туди б не пішла, не правильно призначене лікування трохи не довело до страшних наслідків.Не раджу!!!
Гуцал Ольга
Жахливі,халатні лікарі,які принесуть ще більше проблем
Гринюка Дарія
Негативно!наслідки лікування пявками в клініці довели до операції в шийному відділі.Поставили заражену пявку(що підтвердив лікар) в результаті чого за декілька днів утворився гнійний нарив,з якого хірургічним втручанням витягнули стакан гною!!! Задумайтеся...лікарі клініки визнали свою вину,але ні вибачень ні компенсації ми не дочекалися,лише хамство.Єдине чим змогли потішити,що звільнили медсестру,яка неодноразово ставила неправильно пявку,і якщо вона не по чіплялася-кидала її в загальну ємкість,хоча мала б утилізувати.наслідки могли бути б плачевні-зараження крові,яке буквально з'їдає всі органи,з летальним закінченням
Гудим Мирослав
08 травня '17р.
Я займаюсь спортом, на тренуванні сильно вдарив коліно, воно сильно напухло, мазі і протизапальні не допомагали, не міг ходити на спорт. Хірург в поліклініці сказав, що треба тягнути воду з коліна. Знайомі порадили мені піти в клініку Похмурських. Там лікар призначив повтавити п'явки. Полегшало вже після першого сеансу. Я пройшов 3 сеанси п'явок. На повторному ультразвуку коліна, вже все стало добре. Можу їхати на змагання. Дякую
Тетяна
27 квітня '17р.
Ходжу туди на медовий масаж дуже подобається і є ефект. А ще чоловік записався також задоволені. Лікарі компетентні. Нічого лишнього неназначають
Лілія
Дуже розчарована клінікою! Нікому не раджу, хочуть тільки нажитися на ваших проблемах. Прийшла, думала допоможуть, але не так все було. Знайшли купу проблем, і відразу почали відправляти на всі процедури які у них є у клініці... спочатку одну, я відмовилася, відразу почали вговорювати йти на іншу... я такого не розумію, мене це відштовхнуло відразу. І все це за додаткову плату, не питаючи клієнта і по суті нічого конкретного про процедуру не розказавши. Тому з вас там тільки будуть здирати чим по більше грошей. І лікар який мені дістався, не сильно розумівся у тому що я питала, все поверхнево
Дуже люблю своїх дітей та постійно піклуюсь про їх здоров'я, адже здоров'я це найголовніше в житті. Тому регулярно воджу їх до лікаря та роблю усі необхідні щеплення. Особливо на контролі тримаю вакцинацію від кору, тому що сама в дитинстві перехворіла ним.
Роза
Спочатку я негативно ставилась до щеплень своїх дітей через можливі побічні ефекти. Але після того як у школі де навчаються мої діти з'явились випадки захворювання на кір я зволікати не стала відразу відвела синів на щеплення. Негативних наслідків, на щастя, не було.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00