Ручна чистка обличчя у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи во Франківському районі
Ручна чистка обличчя «Клиника сестер Похмурский» 300 грн
4,0
Знайдена 1 клініка

Андрій
Це чудове місце з рідкісними народними , безпечними методами які дуже сильно підкріплюють а в більшості і заміняють традиційне лікування. Хто наважиться чесно пройти курс процедур і дієт призначених їхнім головним спеціалістом, буде вражений силою позитивних змін. В такі місця з такими процедурами потрібно приходити й для профілактики омолодження та оздоровлення. Після курсу завжди відчуваю себе на 18 ).
Андрій
Пані Наталія чудовий спеціаліст. Всі методи лікування неочікувано результативні. Простатит перестав бути проблемою. Комплексне лікування дало чудовий результат.
Юрій
Звернувся в Медичну клінікку сестер Похмурських, бо не було нормального травлення, почав худати. Їжа після обіду довго стояла в животі і ніде не рухалась, мучили відрижки, здувало, як піднімав щось важче то живіт починав боліти ще більше. Крім того на роботі багато часу мушу стояти на ногах і появилось відчуття важкості, набряки і почали вилізати вени. Лікар призначила масаж живота по Огулову, п’явки для ніг. Після першого масажу живота з’явився апетит. П’явки ставили різні медсестри, але найбільше сподобалась Оля, вона дуже уважна. Ноги стали легші, перестав в них змерзати. Для травлення ще продовжую пити трави, але вже значно розширив варінти їжі, яка мені підходить і легко травиться. Рекомендую звертатись.
Марія Дякун
Відвідую клініку Похмурських з 2009 року. Цього року звернулась зі скаргами на серце, тиск. Наталя Мирославівна сказала мені, що треба в першу чергу лікувати не серце, а щитовидну залозу, бо інкакше діла не буде. Я розізлилась і пішла від них в Кардіоцентр на Кульпарківській, але там мені сказали те саме. І що з серцем у мене не так і погано, і що то все через щитовидку, і без її лікування діла не буде взагалі. Тому я повернулась назад до Похмурських, і продовжую лікування, крім того записалась на огляд до ендокринолога, щоб правильно підібрати дозу гормонів, як вони мені казали з самого початку. Хоча це клініка більше народної медицини і той же час, як лікар бачить , щоб без хімії не обійтись, то обов'язково її призначить. Вже тиждень п'ю L-тироксин, зробила 2 сеанса п'явок, п'ю трави і кладу глину - поліпшився сон, менше тисне в серці, і найголовніше менше реагую на погоду. Вибачте за то що я після першої консультації сказала, що ви нічого не вмієте, адже інші лікарі підтверджують те саме. Крім того відчуваю, що призначене лікування - дає результат.
Львів вул. Героїв УПА, 55
р.Франківський
Приватна медична «Клініка сестер Похмурських» функціонує з 2008 року. Засновники клініки змогли поєднати в своїй роботі досягнення сучасної науки і ефективні методи народної та нетрадиційної медицини.