Клініки косметології у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи
Маска для обличчя 150 грн
Догляд за жирною шкірою 200 грн
Епіляція обличча. Скроні 195 грн
Знайдено 6 клінік

Сб
Віта
У медичному центрі Біосан дуже приємний, уважний та кваліфікований персонал. Щиро дякую лікарю Яросевич Наталії Іванівні за обстеження та рекомендації та таку бажану вагітність. Лікар який 24/7 завжди на зв’язку з своїми пацієнтами, лікар від Бога.
Надя
Рекомендую клініку біосан своїм знайомим. Кваліфікований і привітний медичний персонал, особливо Наталя Іванівна дуже хороший гінеколог, людина на своєму місці, привітна і високо кваліфікований спеціаліст. Клініку відвідую уже понад 10р, пройшла лікування і змогла завагітніти в 35р.
Назар
Хороший медичний заклад з привітним персоналом. Яросевич Ігор, чудовий спеціаліст, якому вдячний за допомогу побороти залежність.
Ірина
Я щиро рекомендую цю клініку, та гомеопатії, і люди які говорять про псевдо науку не стикалися напевно з проблемами які не вирішила традиційна медицина і чомусь дуже гостро налаштовані проти гомеопатії, я на своїй шкірі в прямому сенсі цього перевірила правдивість цією науки, Ігор Васильович вилікував мене від псоріазу, і виявилось це під силу тільки йому і гомеопатії. Тому мій висновок - я вірю в гомеопатії!
5,7
Тернопіль вул. Шпитальна, 3
Багатопрофільний медичний центр "БІОСАН плюс" почав працювати у 1996 році, використовує комплексні методи лікування різних захворювань за допомогою холестичної, біологічної та традиційної медицини. Медцентр пропонує терапію хворобливих станів, які не вписуються в традиційні методи діагностики та лікування.
  • Лікування мімічних зморшкок, гусячих лапкок
  • Лікування розтяжок, рубців
  • Мезотерапія (ін'єкції вітамінів)
  • Плазмоліфтинг в косметології
5,2
Тернопіль вул. Євгена Коновальця, 21
Багатопрофільний медичний центр "Мій лікар" надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування за напрямками: кардіологія, неврологія, акушерство та гінекологія, отоларингологія, урологія, проктологія, офтальмологія, стоматологія, хірургія, дерматовенерологія, косметологія, педіатрія.
  • Хіропластичний масаж обличчя
  • Глибокий пілінг для обличчя
  • Пілінг (чистка) обличчя
  • Косметичний пілінг для обличчя
  • Масаж обличчя класичний
4,7
Тернопіль вул. Січових Стрільців, 8 Б
Медичний центр "Венера плюс Аполон" спеціалізується на лікуванні за допомогою діодного лазеру. В медичному центрі працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
  • Лазерна епіляція верхньої губи (жін.) 190
  • Лазерна епіляція верхньої губи (чол.) 260
  • Лазерна епіляція скроні (жін.) 190
  • Лазерна епіляція скроні (чол.) 290
  • Лазерна епіляція підборіддя (жін.) 250
4,6
Тернопіль вул. Протасевича, 2
Клініка відновної косметології "Моне" надає якісні та різноманітні послуги для збереження та відновлення краси та молодості. В клініці працюють лікарі віщої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук.
  • Епіляція обличча. Все обличчя от 640
  • Епіляція зони рук. Пахвові області (обидві) от 400
  • Епіляція зони рук. Передпліччя (обидва) от 550
  • Епіляція зони рук. Плечі до ліктя (обидва) от 550
  • Епіляція зони рук. Кисті рук (з пальцями), обидві от 180
Тернопіль вул. Брюкнера, 3/3
Сучасний "Кабінет медичної косметології" надає широкий вибір послуг в галузі косметології, дерматології. Послуги надають кваліфіковані спеціалісти, які мають багаторічний досвід, використовують сучасні технології, постійно вдосконалюють навички роботи.
  • Ручна чистка обличчя 200
  • Апаратна вакуумна чистка обличчя от 200
  • Ультразвукова чистка обличчя от 200
  • Комплексна чистка для обличчя от 200
  • Хімічний пілінг обличчя от 200
7,7
Тернопіль вул. Медова, 20
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр "Віасан" надає широкий вибір медичних послуг за різними напрямками. Серед лікарів центру гінеколог, офтальмолог, уролог, кардіолог, дерматовенеролог, отоларинголог, невролог, гастроентеролог, терапевт та інші.
  • Механічна чистка обличчя (І категорія складності, без запальних ділянок) 450
  • Механічна чистка обличчя (ІІ категорія складності, незначна кількість запальних ділянок) 500
  • Механічна чистка обличчя (ІІІ категорія складності, значна кількість запальних ділянок) 550
  • Комбінована чистка обличчя 600
  • Маска для обличчя 150