Дерматоскопія у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Галицькому районі (Центр)
4 відгука

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Страждала від рясної висипки. По рекомендаціях пішла до дерматолога. Розповіла йому, якими препаратами я вже користувалася. Лікар призначив мені Зенирит та вмивання ромашковим настоєм. Дійсно, прищі не так виступають, присихають. Думаю ще трошки і обличчя буде чистеньке. Ромашка добре заспокоює шкіру. Дякую за ефективне лікування.
Моєму синові 16 років. Зрозуміло, що акне це нормальне явище. Однак, не у таких кількостях. Обличчя буквально вкрите прищами із гноєм. Завела його до дерматолога. Обстежили його. Приписали дієту та лікувальні мікстури. Покращення вже бачу. Дуже дякую.
Процедура займає лічені секунди. Травмував родимку. Треба було її видаляти, бо майже вся була зірвана. Перед видаленням лікар в обов’язковому порядку провів дерматоскопію. Все було в нормі. Видалили без вагань і острахів.
На нозі у мене велика пігментна пляма із волоссям. Помітив, що волосся почало випадати. Швидко звернувся до дерматолога. Перш за все лікар направив на дерматоскопію. Процедура абсолютно безболісна. Підтвердилась меланома на ранній стадії. Чимало пережив, але впорався. Дякую, що допомогли врятувати життя.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою

На жаль,

за напрямком "Дерматоскопія" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Галицькому районі (Центр) на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
Львів пр-т Червоної Калини, 58