Перлина здоров'я, медико-консультационный центр

Пн — Пт: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медично-консультаційний центр "Перлина здоров’я" спеціалізований у напрямках стоматології та гінекології. В клініці працюють кандидат медичних наук, лікарі першої категорії кваліфікації зі стажем.

Послуги, які пропоновані:

• консультація стоматолога, гінеколога, онколога, терапевта;
  • УЗ-дослідження внутрішніх органів;
  • консультації з питань імунології та алергології;
  • комплексне лікування терапевтичного профілю;
  • діагностування безпліддя;
  • індивідуальний підбір методів контрацепції;
  • планування сім’ї;
  • терапія порушень менструального циклу;
  • діагностика інфекцій, що передаються статевим шляхом;
  • кольпоскопія;
  • хірургічна стоматологія;
  • ортопедія;
  • ортодонтія;
  • імплантація зубів.

Переваги медичного закладу - сучасна та якісна допомога, досвідчений колектив, використання малотравматичних передових технологій, контроль усіх етапів лікування.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Перлина здоров'я, медико-консультационный центр, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Аня
Была на УЗД у доктора Рябенко Виктории Викторовны. Приём прошёл хорошо. Врач всё понятно и доступно объяснила по моей проблеме.
Лечу бесплодие, пока только начала к ней ходить, а там будет видно. Очень приятная и внимательная, все доступно объясняет.
Олена Стрельник
багато років лікую зуби у Яни Сергіївни. Чудова лікарка!
Катерина
Лікар Антоніна Павлівна Кравцова досвідчений спеціаліст.Вона чуйна,уважна і турботлива до пацієнтів.Відвідую її вже декілька років поспіль.До неї зверталися і мої знайомі.Відгуки хороші.Дякую.
Руслан
Великолепный специалист. Спас мне зуб, после лечения у "мега грамотного стоматолога". Вся семья облуживается только у него.
Антонина Павловна, очень опытный и профессиональный врач, она очень мне помогла и проделала успешно операцию конизацию шейки матки. Очень внимательная и приятная женщина. Дай Бог Вам Здоровья, Антонина Павловна!!!
Гинеколог Кравцова Антонина Павловна -профессионал и очень приятный человек в общении!
Дуже сподобалася Кварцова Антонина Павловна я була у нейи на прийоми дуже уважна вислухайе допоможе !
Світлана
Дуже хороший професіональний лікар і людина
Яна Сергіївна велика розумниця. Коли ми познайомились, я прийшов до неї з жахливими болями. Я зовсім не могла її терпіти, завдяки професіоналізму лікаря, та її рекомендаціям стосовно лікування, больовий синдром швидко зник. Велике дякую.
Таня
Перед ответственным мероприятием решила отбелить зубы. Эту процедуру мне провела Мальцева Татьяна Юрьевна. Хочу поблагодарить этого стоматолога за качественную работу. приятной оказалась и цена за услугу. Рекомендую.
Виталик
Боялся идти на прием, оказалось, зря. Хороший доктор и больно не было
Слава
Регулярно обращаюсь к этому доктору, отлично лечит зубы.
Геннадий
Лечил у нее зуб. Отличный результат.
Богдана
Лечил зуб после того, как мне его угробили в другой больнице. Прекрасный стоматолог, спас мой зуб
Елизавета
Провела консультацию, все хорошо объяснила, быстро поставила диагноз
Оленка
Найкраща лікарка, багато знає. Уважно ставиться до мене. Спасибі
Сейчас прохожу лечение аднексита. Пока результатами довольна.
Быстро помог избавиться от пульпита и вернуться к привычному образу жизни. Спасибо
Богдана
Лікувала молочницю. Все пройшло добре.
Вика
Помог в пломбировании болезненного зуба. Спасибо за понимание и помощь.
Каміла
Була на обстеженні, дуже задоволена обслуговуванням
Ярик
За ночь разнесло щеку, пришлось идти лечить. Врач справилась на отлично. Спасибо
Тарас
Лікую зуби у цього стоматолога, задоволен
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Миколи Дмитрієва (Володарського) 6д
8,8
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Полтава вул. Станіславського 14/2
6,8
Пн — Пт: 08:00-13:00
Полтава вул. Степового Фронту, 7
Полтава пр-т Першотравневий, 18 А
8,9
Он Клінік у Полтаві — це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-19:30 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00