Лаборанти в Полтаві

Неля
Чудовий лікар, професіонал своєї справи! Рекомендую !!!
30 листопада '-1 г.
Виктор Леонтьевич, очень хороший и внимательный доктор. Знаю его более двадцати лет, рекомендую со сто процентной уверенностью.
Вика
Хороший специалист и хороший человек. Врач от Бога. Рекомендую
30 листопада '-1 г.
Хороший врач, приятный человек. Когда ранее осматривалась у женщин гинекологов то во время осмотра присутствовали не приятные ощущения и дискомыорт. А у этого врача такого не случилось. Осмотр проводит очень нежно и внимательный)) Спасибо.
Акушер-гінеколог, Онколог
Лікар вищої категорії Петрук Віктор Леонтійович спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та онкологічними захворюваннями внутрішніх та зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням міоми матки, запальних та грибкових захворювань шийки матки, онкологічних патологій. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів раку молочної залози, шийки матки, яєчників.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Полтава вул. Степового фронту, 29
Акушер-гінеколог, Онколог
Лікар вищої категорії Філоненко Світлана Миколаївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та раковими захворюваннями внутрішніхта зовнішніх статевих органів. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, терапією раку шийки матки, яєчників, молочних залоз. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів молочної залози, проведенні біопсії шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Степового фронту, 29
Алерголог
Лікар першої категорії Гіболенко Людмила Ігорівна спеціалізується в області алергології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з алергічними захворюваннями різної етіології. Лікар займається лікуванням алергічного дерматиту, риніту, ринокон’юнктивіту, гострої та хронічної кропив’янки, бронхіальної астми, набряку Квінке, нетипових реакцій на продукти харчування, медикаменти та укуси комах. Спеціалізується на взятті алергопроб.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8 Б