Сторінка 10. Лікарі у Львові (Галицький (Центр) район)

Володимир
Дуже грамотний лікар
30 листопада '-1 г.
Виталия
Никогда не затягивайте с лечением сердечных заболеваний. Все мы думаем, что это со мной точно не случиться. А вот случилось уже. Попала к специалисту с предынфарктным состоянием. Благо мне вовремя помогли. Теперь регулярно хожу на приемы, а в случае странного самочувствия, бегу на прием самой первой!
12 січня '20 г.
Дарина
Обстеження під час вагiтностi виявило у мене ерозію шийки матки.Я дуже злякалась. Але разом з Юрієм Анатолiйовичем ми цю проблему подолали, я пройшла лiкування препаратами, а вже пiсля пологiв зробили прижигання. Зараз у мене все добре, дякувати Юрію Анатолiйовичу.
09 березеня '19 г.
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
Врач гинеколог, диагност высшей квалификационной категории, специализируется на терапии дисплазии влагалища, климактерических расстройств и нарушений менструального цикла. Оказывает консультативные услуги по диагностике и лечению трихомоноза, патологий шейки матки, уреаплазмоза, женского бесплодия и хламидиоза. Специалист в колькоскопии и УЗИ диагностике Бевз Юрий Анатольевич член Ассоциации акушеров-гинекологов Украины.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Кардіолог, функціональний діагност
Лікар Гасюк Любов Ярославівна спеціалізується в області кардіології. Займається лікуванням ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, аритмій. Використовую з метою діагностики ЕКГ, ЕХО серця.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Ортодонт
Лікар-ортодонт, займається лікуванням патології прикусу в дітей і дорослих. Проводить постановку керамічних і металевих брекет-систем. Використовує різноманітні новітні технології в ортодонтії.
Стоматолог
31 рік досвіду
Дитячий стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Лікар проводить лікування карієсу, проводить пломбування молочних зубів.
Стоматолог-хірург, Ортопед
Лікар-стоматолог вищої категорії, спеціалізується на хірургічній, терапевтичній та ортопедичній стоматології. Лікар проводить лікування хвороб зубо-щелепової системи.
Психіатр, дитячий психіатр
Проводить діагностику та лікування всіх видів психічних та психосоматичних розладів (окрім лікування залежностей). Особливу увагу приділяє принципам доказової медицини, віддає перевагу структурованому підходу у діагностиці та лікуванні пацієнта.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Ортопед-травматолог
Записатися на прийом3 онлайн записи
Стоматолог
Лікар-стоматолог другої категорії, займається протезуванням, проводить імплантацію. Надає послуги в лікуванні адентії, карієсу, видаляє зубний камінь.
Косметолог
Спеціаліст займається проведенням косметологічних процедур по догляду за шкірою обличчя та тіла. Кожному пацієнту підбирає індивідуальну програму лікування в залежності від віку, стану та типу шкіри. У своїй роботі використовує масажі, косметичні маски, пілінги, обгортання, скрабування.
Консультація безкоштовно
Стоматолог-хірург, Ортопед
Стоматолог-хірург, ортопед, лікар першої категорії, володіє методиками хірургічного та ортопедичного лікування зубів. Спеціалізується на постановці імплантів, пародонтологічних операціях, резекціях верхівки коренів, видалення зубів, кист.