Мельничук Надежда Александровна

Диетолог, Терапевт
Врач-диетолог, врач-терапевт занимается лечением таких заболеваний, как избыточная масса тела, назначает питание при различных заболеваниях и для здоровых людей.

Врач работает в клиниках:

Галина Вікторівна
Мельничук Надія Олександрівна прийша мені на допомогу, після того як мені провели операцію з видаленя жовчного міхура.Свого часу я нехтувала правильним харчуванням, досить часто їла смажену , жирну їжу і як наслідок -камні в жовчному.Дієтолог розробила пран харчування враховуючи мою ситуацію .Дуже їй вжячна, сама би я точно не впоралася б!
Ольга Василівна
Коми тобі 18-20 років ти можеш їсти геть яку їжу і прицьому не думати про зайву вагу чи наслідки до яких вона поже призвести.А от коли тобі вже 50 і твій організм працює вже не в таких темпах,довлдиться себе девчому обмежувати.Дієтолог Надія Олександрівна Меленчук показала мені , як сожно правильно харчуватися здоровою їжею,відчувати смаки продуктів а не приправ, відкривати для себе нові смаки та насолоджуватися їжею яка до того ж користна.Моя вага нормалізувалася і тримається в нормі, що не може не радувати

Темы публикаций

• "Профилактика заболеваний через правильный подбор пищевого рациона".

Тренинги и научные конференции

• Постоянный участник конференций по вопросам питания, геронтологии, организации питания.
Похожие специалисты:
Эндокринолог, Диетолог
Диетолог, Нутрициолог, Преподаватель, Специалист по РПП (работе с расстройствами пищевого поведения)