Мельничук Надія Олександрівна

Дієтолог, терапевт
Лікар-дієтолог, лікар-терапевт займається лікуванням таких захворювань, як надлишкова маса тіла, призначає харчування при різних захворюваннях і для здорових людей.

Галина Вікторівна
Мельничук Надія Олександрівна прийша мені на допомогу, після того як мені провели операцію з видаленя жовчного міхура.Свого часу я нехтувала правильним харчуванням, досить часто їла смажену , жирну їжу і як наслідок -камні в жовчному.Дієтолог розробила пран харчування враховуючи мою ситуацію .Дуже їй вжячна, сама би я точно не впоралася б!
Ольга Василівна
Коми тобі 18-20 років ти можеш їсти геть яку їжу і прицьому не думати про зайву вагу чи наслідки до яких вона поже призвести.А от коли тобі вже 50 і твій організм працює вже не в таких темпах,довлдиться себе девчому обмежувати.Дієтолог Надія Олександрівна Меленчук показала мені , як сожно правильно харчуватися здоровою їжею,відчувати смаки продуктів а не приправ, відкривати для себе нові смаки та насолоджуватися їжею яка до того ж користна.Моя вага нормалізувалася і тримається в нормі, що не може не радувати

Теми публікацій

• "Профілактика захворювань через правильний підбір харчового раціону".

Тренінги та наукові конференції

• Постійний учасник конференцій з питань харчування, геронтології, організації харчування.