УЗД слинних залоз у Львові в неділю

УЗД слинних залоз (однієї анатомічної ділянки) 320 грн.
УЗД слинних залоз 250 грн.
УЗД Слинні залози 400 грн.
УЗД Слинні залози, діти 280 грн.
УЗД слинних залоз (усі слинні залози) 440 грн.
УЗД слинної залози 650 грн.
Знайдено 8 клінік

Сб Нед Цілодобово
Сьогодні була на УЗД в Пелепюк Ярослави .Дуже дякую за фахову роботу та щире відношення до людей.Окремо дякую ендокринологу Вербовській Ользі .Це профісіонал та людина з великої букви.Міцного здоров'я вам і завжди залишайтесь такою позитивною. Чекаю в музею А.Шептицького. Дякую.
Анжела
Сьогодня звернулась за обстеженням ЕХО серця та інше.Дуже дякую починаючи від працівника реєстратури , ввічливо та з розумінням до мого стану мене проводила та пояснила що робити. І лікарю кардіологу за якісне та професійне обстеження ехо. Щиро дякую Вам.Ви також будьте здорові!
Олександра
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає...
  • УЗД слинних залоз 575
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • УЗД слинних залоз 400
5,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
"Оксфорд Медікал" на Чорновола належить до всеукраїнської мережі багатопрофільних медичних закладів. Головні переваги медичного центру: висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, зручне розташування, доступні ціни.
  • УЗД слинних залоз 420