Сторінка 2. Лікарі хірурги в Києві (метро Політехнічний інститут)

Сніжана
Спеціаліст дуже уважний, все вислухав і поетапно, призначив лікування без нічого зайвого. На консультації ми отримали конкретні, чіткі відповіді на свої питання і нам все доступно і зрозуміло пояснили. Дуже хороший, професійний лікар. Спасибі.
14 березеня '20 г.
Руслана
Дуже задоволена лікарем. Дійсно фахівець своєї справи. Говорить все по суті та вичерпно. Буду в подальшому звертатися, і всім радити саме цього спеціаліста. Ну а Тарасу Григоровичу хочеться побажати тільки успіхів і здоров'я !!!
04 лютого '20 г.
У Подорожнего я поставила свои первые два импланта. Была удивлена таким уровнем стоматологии в клинике пластической хирургии Certus. Доктор работает очень деликатно и аккуратно. Чистота инструмента, кабинет, оборудование - все на высоте! Буду обращаться при необходимости еще.
30 листопада '-1 г.
Анастасия
Делала у Антона Владимировича Подорожнего зубные импланты. Встретил меня с улыбкой, успокоил, озвучил плюсы и минусы. Как все происходило: после обследования, изготовили слепок, далее вживили имплант (это, кстати, вообще не больно), потом мне прилепили временную коронку, чтоб я могла хоть как-то улыбаться, так я ходила полгода. А когда уже имплант прижился – поставили постоянную коронку. Результатом я довольна. Антон Владимирович – настоящий профи своего дела, опытный хирург с большим стажем, внимательный, понимающий! Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Щелепно-лицьовий хірург, Пластичний хірург
Доктор Подорожний Антон Володимирович спеціалізується на оперативному лікуванні зубних хвороб. Компетентний в щелепно-лицевої хірургії. Проводить видалення зубів, в тому числі зубів мудрості, ретирувалися і сверхкомплектних. Крім того, видаляє капюшони зубів мудрості. Консультує, висловлює другу думку щодо доцільності проведення хірургічного втручання і оптимальної техніки його виконання. Складається в Асоціації імплантологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Ортопед, Травматолог, Хірург
У компетенції лікаря травми і наслідки травм великих суглобів, травми коліна, спортивні травми, малоінвазивна хірургія (артроскопія), хвороби суглобів, ендопротезування великих суглобів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Гінеколог, хірург, мамолог, проктолог
Лікар гінеколог, хірург. Проводить обстеження кольпоскопію і біопсію, і лікування патології шийки матки - поліпів, ерозій, лейкоплакії, кіст яєчників, консервативне лікування безпліддя, захворювань молочних залоз (мастопатія, кісти молочних залоз, мастодиния - болі в молочній залозі, виділення з соска, допомога в закінченні лактації , а так само при скруті грудного вигодовування) і ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хірург, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог)
Лікар-хірург здійснює консультативний прийом пацієнтів хірургічного профілю (флебологія, проктологія). Володіє навичками проведення хірургічних процедур і маніпуляцій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Отоларинголог, отоларинголог-хірург, дитячий отоларинголог, пластичний хірург
Доктор Гринько Іван Ігорович спеціалізується в області отоларингології. Компетентний як дитячий лікар. Консультує і оглядає малюків на предмет наявності вушних недуг, а також захворювань горла і носа. Крім того, проводить планові огляди і профілактичні процедури. Хірургічним шляхом лікує риніти і гайморити. Також виконує операції з видалення піднебінних мигдалин, поліпів, доброякісної гіперплазії за показаннями.
Хірург, ендоскопіст
Лікар - хірург, ендоскопіст. Проводить бронхоскопію, відеогастродуоденоскопію, відеоколоноскопія, УЗД органів малого таза, черевної порожнини, судин нижніх кінцівок. Спеціалізується на лікуванні патології органів шлунково-кишкового тракту, хірургія гриж, варикозної хвороби, доброякісних утворень м'яких тканин.
Нейрохірург, травматолог
21 рік досвіду
Спеціалізується на оперативному лікуванні новоутворень, видаленням грижі в області хребта, займається лікуванням травм спинного та головного мозку, дегенеративних процесів, різних патологій непвних закінчень.
Мамолог, онкомамолог, онкохірург, онкодерматолог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Доктор вищої категорії Бугайцов С. Г. проводить консультативні прийоми, обстежує пацієнтів на предмет злоякісних пухлин в області молочної залози. Глибоко компетентний у питаннях мамології, займається лікуванням онкологічних патологій жіночих грудей. Складає реабілітаційну програму для жінок, які пройшли курс терапії проти раку молочної залози, допомагає уникнути прогресування захворювання. Також спеціалізується на недугах, пов'язаних з психосоматичними розладами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Отоларинголог, Хірург
Лікар спеціалізується на вроджених і набутих порушеннях з боку ЛОР-органів. Основна спеціалізація - лікування отиту, ларингіту, фарингіту, гаймориту. Спеціаліст проводить прокол гайморових пазух, видаляє поліпи, мигдалини. Проводить планові оперативні втручання.
Хірург, онкохірург, УЗД-фахівець, судинний хірург
Доктор займається лікуванням різних патологій за допомогою оперативних методів. Проводить малоінвазивні хірургічні втручання. Спостерігає пацієнтів в післяопераційному періоді, виконує зняття швів і накладення пов'язок. Бере участь в конференціях і семінарах.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-05