Лікарі фізіотерапевти в Києві (метро Політехнічний інститут)

Александра Сергеевна
К счастью, я вовремя попала на прием к Виктору Олеговичу. Он буквально вернул мне способность нормально двигаться. Очень ему благодарна, у него золотые руки. Спасибо большое за вашу работу. Вы возвращаете пациентов к жизни. Отличный специалист, энергичный, знающий, опытный.
18 березеня '19 г.
Очень приятно, когда врач знает, что делает. Это как-раз про Светлану Алексеевну. Она очень хороший специалист. Рекомендую ее!
28 жовтня '16 г.
Рада, что знаю именно этого доктора. Ни на кого ее не поменяю)
04 травня '16 г.
Масажист, фізіотерапевт
Спеціаліст в області фізіотерапії та масажу. Надає консультативні та практичні послуги з лікування сколіозу, лордозу, радикуліту, кіфозу, лимфостаза. Сприяє усуненню неврологічних порушень, зняття болю в спині і шиї. Проводить сеанси лікувальної фізкультури, класичний, сегментарний і лімфодренажний массажі.Данчук Віктор Олегович велику увагу приділяє профілактиці захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Косметолог
Світлана Олексіївна лікар-косметолог, спеціалізується на проблемах шкіри обличчя. Робить процедури по омолодженню шкіри, усунення вугрової висипки і сухості шкіри. Доктор займається проведенням Кріоліфтінг, міостімуляциі і електропараціі.
Фізіотерапевт
Лікар Голодова Вікторія Юріївна спеціалізується в області фізіологічної терапії. Займається відновленням пацієнтів після травмування, важкого захворювання або хірургічного втручання методами активних і пасивних тренувань. Застосовує в процесі практичної діяльності прийоми пресотерапії, магнітотерапії. Проводить індивідуальні та групові заняття для відновлення працездатності, розробки м'язової, суглобової системи.
Рефлексотерапевт, Гірудотерапевт, Косметолог
Доктор Макаренко Валентина Марківна спеціалізується на косметології. Крім традиційних косметологічних процедур, для лікування і профілактики застосовує рефлексотерапію і лікування п'явками. Лікар надає послуги омолодження, механічної і апаратної чищення особи. Також робить маски, склад яких підбирається індивідуально під тип шкіри пацієнта.
Фізіотерапевт, естетист по тілу
Лікар спеціалізується на лікуванні патологій нервової системи, хвороб шкірних покривів, порушень з боку шлунково-кишкового тракту, патологій сечостатевої системи. Терапія має на увазі використання різних фізіотерапевтичних методик, з включенням масажу, ЛФК, кислородотерапии, магнітного поля, УФО.
Уролог