Лікарі андрологи в Києві (метро Політехнічний інститут)

Артем
У Панфилова Дениса Эдуардовича наблюдался долго. Мне кажется он собрал мою мочеполовую систему заново. Это конечно шутка, но специалист действительно мне помог. Разобрался в вечной причине боли и дискомфорта. Теперь я живу припеваючи!
02 липня '18 г.
Олег
Панфилов Денис Эдуардович мой гуру в вопросах урологии. Сколько воспалительных заболеваний я перенес. А врач нашел причину их развития, назначил схему лечения которая помогла раз и навсегда. Вот это я понимаю, специалист!
29 червеня '18 г.
Виталий
Долго думал, что подарить жене на годовщину. Решил сделать изменения в интимной сфере. За помощью я обратился к Максиму Григорьевичу. В ходе консультации мы взвесили все за и против, и определились, что именно будем делать. Жена в восторге. Спасибо.
04 червеня '17 г.
Андролог, уролог, УЗД-фахівець
Уролог, андролог. Надає послуги діагноста. Веде консультативний прийом. Займається діагностикою та лікуванням захворювань урологічного профілю, в тому числі репродуктивної і еректильної дисфункції, зниження лібідо у чоловіків. Проводить УЗД нирок, сечового міхура, органів калитки і передміхурової залози.
Операційний уролог
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії - уролог, андролог, сексолог. Спеціалізується на лікуванні чоловічого безпліддя і хвороби Пейроні, проводить операції з: протезування статевого члена, обрізання, збільшення головки гіалуроновою кислотою, операції при варикоцеле, гідроцеле, кістах придатка.
Уролог, андролог
Дудник Михайло Володимирович уролог, андролог, займається лікуванням хвороб сечовиводних шляхів. Проводить УЗД черевної порожнини, сечового міхура, передміхурової залози, органів калитки.
Уролог