Лікарі пластичні хірурги в Києві (метро Політехнічний інститут)

Атютка
Щиро хочу подякувати пластичному хірургу Шмигіні Ірині Миколаївні за вражаючий та неймовірний результат своєї роботи! Ірину Миколаївну Шмигіну можна охарактеризувати як майстра своєї справи з чарівною рукою та вражаючим талантом. Її талановитість поєднується з бездоганною увагою до деталей. Її неперевершені навички пластичного хірурга поєднуються з природнім тоном та сприйнятливістю до бажань пацієнта. Її уважний підхід, професіоналізм та тепла взаємодія з пацієнтами створюють надзвичайно комфортну атмосферу. Результати її роботи — справжнє мистецтво, яке підкреслює індивідуальність кожного клієнта. Вдячна за відмінну роботу та рекомендую Ірину Миколаївну як висококваліфікованого фахівця в галузі пластичної хірургії. Хотіла б тільки додати, що спочатку шукала за порадою знайомих її за прізвищем Швец, але тепер Ірини Миколаївну зможете знайти за призвіщем Шмигіна.
30 листопада '-1 г.
Вчера делала блефаропластику к клинике Олега Колибабы. В первою очередь хочу выразить большую благодарность моему художнику и волшебнику Гришаю Сергею Евгеньевичу. Операция прошла успешно, но окончательный результат можно оценить через несколько дней. Но даже сейчас на второй день, не смотря на синяки и отеки, я понимаю что всё будет хорошо! Мой анастезиолог сделал прекрасный наркоз, так же профессионал своего дела! Не было страшно ни капельки рядом с такими докторами. Кто ещё думает и выбирает, смело обращайтесь в эту клинику. Мне есть с чем сравнивать и поверьте, что здесь Вы найдёте понимание, теплоту, профессиональную помощь без навязывания лишних услуг, начиная от ресепшн, где вас встретят приятные и вежливые девочки, внимательно выслушают все ваши пожелания и сделают всё для того чтобы вы получили исчерпывающие ответы на все вопросы, запишут и организуют консультацию доктора. Ну и конечно молодец и большой профессионал своего дела директор этой клиники, чьё имя она носит, Олег Анатольевич Колибаба. Он подобрал себе отличную команду и умело руководит всем процессом. Я очень довольна что познакомилась со всеми Вами и надеюсь что и дальше вы будите рядом в нужные и не простые дни моей жизни! Так же всем рекомендую косметолога Светлану, она грамотный специалист и в клинике можно сделать много процедур, которые не допустимы в косметических салонах! Спасибо, дорогие мои, за ваш труд! Ирина.
30 листопада '-1 г.
Мне не нравился мой высокий лоб. Хотелось сделать его поменьше. СДелала пересадку волос. Очень довольна работой этого доктора!
12 квітня '18 г.
Пластичний хірург, хірург
Лікар хірург, кандидат медичних наук, спеціалізується з пластичної хірургії. Виконує пластику вік і губ, підтяжку шиї, підборіддя і обличчя. Спеціаліст в корекції рубців, ринопластику, отопластиці, ліпосакції живота. Надає допомогу пацієнтам з видалення жиру з колін і стегон, зменшенню і збільшення грудей (имплантами), Проводить гинекомастию, видалення поліакріламідного гелю, профілактичну мастектомію. Учасник міжнародних хірургічних симпозіумів та конференцій, має 3 патенти на винахід, автор 37 наукових робіт
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Лікар-хірург, естетичний, пластичний хірург, фахівець з пересадки волосся, флеболог
Лікар-хірург, пластичний хірург, спеціаліст по пересадці волосся. Учасник Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ). Має 11 патентів України на корисну модель Понад 14 друкованих публікацій, 4 доповіді на міжнародних конференціях з пластичної та судинної хірургії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Пластичний хирург
41 рік досвіду
Лікар пластичний хірург, має вищу категорію, кандидат медичних наук. Спеціаліст в галузі хірургії складних гриж живота, естетичної пластичної хірургії (проводить відкриту підтяжку обличчя, пластику грудей, живота, реконструкцію черевної стінки, інтимну пластику, ліпосакцію, боділіфтінг, ліпофіллінг, і ін.). Учасник всеукраїнських та міжнародних асоціацій пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.1
Щелепно-лицьовий хірург, Пластичний хірург
Доктор Подорожний Антон Володимирович спеціалізується на оперативному лікуванні зубних хвороб. Компетентний в щелепно-лицевої хірургії. Проводить видалення зубів, в тому числі зубів мудрості, ретирувалися і сверхкомплектних. Крім того, видаляє капюшони зубів мудрості. Консультує, висловлює другу думку щодо доцільності проведення хірургічного втручання і оптимальної техніки його виконання. Складається в Асоціації імплантологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Отоларинголог, отоларинголог-хірург, дитячий отоларинголог, пластичний хірург
Доктор Гринько Іван Ігорович спеціалізується в області отоларингології. Компетентний як дитячий лікар. Консультує і оглядає малюків на предмет наявності вушних недуг, а також захворювань горла і носа. Крім того, проводить планові огляди і профілактичні процедури. Хірургічним шляхом лікує риніти і гайморити. Також виконує операції з видалення піднебінних мигдалин, поліпів, доброякісної гіперплазії за показаннями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хірург, Пластичний хірург
У професійні інтереси входить вирішення проблем, пов'язаних з естетичною функцією тіла людини. Використовуючи методики пластичної хірургії, проводить комплексне відновлення зовнішності і здоров'я пацієнта незалежно від рівня складності завдання. Досконало володіє сучасними методиками пластичної хірургії грудей, різними видами блефаропластики. Виконує всі види абдоминопластики і ліпосакції. У своїх роботах використовує інноваційні технології. Автор 30 друкованих праць в спеціалізованих медичних виданнях, співавторство в 3-х монографіях. Автор 3-х винаходів.
Пластичний хірург, хірург
Доктор Королюк Роман Віталійович спеціалізується на питаннях пластичної хірургії. Спеціалізується на усунення різного виду деформацій і косметологічних дефектів використовуючи оперативні методи. Проводить відновлення зовнішнього вигляду ліца.Ізучает питання плазмоліфтінга і клітинної терапії в косметології, а також сучасні аспекти абдомінальної хірургії.
Хірург-онколог, пластичний хірург
Фахівець у галузі лікування раку, включаючи оперативне лікування.
Мамолог, онкохірург, пластичний хірург
Пластичний хірург , що проводить операції на обличчі та тілі. Автор понад 10 наукових робіт
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Косметолог