Лікарі алергологи в Києві (метро Політехнічний інститут)

Просто відмінний спеціаліст. Була у неї на прийомі, з проблемою, яка була не під силу іншим лікарям. Спеціаліст обстежила мене, призначила додаткові аналізи. отримавши результати, вона поставила зовсім інший діагноз, ніж у мене був. Лікування допомогло. Дякую!
18 березеня '20 г.
Влада
З дитинства хворію бронхіальною астмою. Не дуже приємна хвороба, скажу я вам. Постійно лікуюся у Наталії Анатолівни, лише вона знає як мені ефективно допомогти в період загострення хвороби. Дякую Вам за все! Рекомендую цього чудового лікаря!
10 лютого '20 г.
Очень хороший доктор. Всегда внимательно относиться к нашему ребёнку. Подбирает эффективное лечение и никогда не назначает много препаратов. Всем рекомендую!
24 травня '18 г.
Лиля
Елене Дмитриевне от меня большой поклон за ее терпение и целеустремленность при лечении сына. Благодаря ей мы достигли очень хороших результатов и уверена, что скоро нам будет еще лучше. Спасибо!
04 лютого '17 г.
Пульмонолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань бронхолегеневої системи. Приймає пацієнтів з хронічним бронхітом, пневмонією, бронхіальною астмою, професійними захворюваннями органів дихання, а також з пост COVIDними станами. Для уточнення діагнозу призначає рентгенографію або КТ легенів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Алерголог дорослий, дитячий гастроентеролог, пульмонолог, педіатр, лікар функціональної діагностики
Викликати лікаря додому
Лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії займається лікуванням і діагностикою захворювань у дітей. Кандидат медичних наук, спеціалізується на алергології і симптоматиці гіперчутливості організму. Лікує алергічні риніти і дерматити. Спостерігає пацієнтів з хронічними проявами сезонної алергії. Також призначає відповідну терапію проти гастритів, дисбактеріозу та інших розладів травлення.
Алерголог
Займається лікуванням алергічних захворювань у дорослих та дітей.