Лікарі анестезіологи в Києві (метро Політехнічний інститут)

невероятно приятный человек, перед операцией увидел что я расстроилась и испугалась и гладил меня и слезы вытирал. на следдующий день спрашивал как я себя чувсвую. очень добрый и очень компетентный.
30 листопада '-1 г.
Светлана.
Замечательный человек и профессионал своего дела.Огромное Вам спасибо.
30 листопада '-1 г.
Максим
Добрый день! Жена лежала на операции, а у неё сложные отношения со всякими наркозами. Посоветовали Валерия Витальевича, как отличного специалиста. Это так, спасибо большое доктору анестезиологу! Рекомендуем.
14 липня '18 г.
Катя
Замечательный доктор! Он очень понравился мне и мужу. Молодец! Все нам рассказал, про все таблетки. Так же рассказал что мы делаем не так и назначил нам дополнительные исследования. Он очень доброжелательный и человечный. Спасибо
25 червеня '18 г.
Анестезіолог
Лікар анестезіолог, має вищу категорію. Займається моніторингом за станом пацієнта до і протягом операції, а також виведенням з наркозу. Володіє всіма методиками знеболювання.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.4
Анестезіолог
Ключові навички фахівця - ендотрахеальні анестезії, епідуральні анестезії, спинномозкова, інгаляційна анестезії, катетеризація центральних та периферичних судин, лікування хворих в реанімації багатопрофільних стаціонарах.
Анестезіолог
Лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, також спеціалізується в області реаніматології. Кандидат медичних наук, виконує всі види загальної анестезії, веде консультативний прийом, забезпечує реанімацію хворих, які перебувають в критичному стані, включаючи пацієнтів в стані клінічної смерті. Також застосовує в роботі методи екстракорпоральної детоксикації.
Анестезіолог, альголог, лікар інтенсивної терапії
Лікар спеціалізується в області анестезіології. Займається знеболенням пацієнтів перед хірургічними втручаннями, спеціальними лікувальними і діагностичними процедурами. Проводить інтенсивну терапію у пацієнтів з невідкладними станами. Лікує больові синдроми.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Педіатр, дитячий анестезіолог
Лікар-педіатр, завідуюча відділенням педіатрії, дитячий анестезіолог. Веде консультаційний прийом, займається госпіталізацією та веденням хворих стаціонару.