Лікарі психологи в Києві (метро Політехнічний інститут)

Кристина
Очень хотелось бы побрагодарить терапевта Ирину и всю команду БАЛАНС. Вы лучшие! Роста Вам
16 травня '20 г.
Благодаря Ирине мы с дочерью смогли справиться с булимией, которая преследовала ее 4 года. Ирина – волшебница, знает свое дело и умеет быть жесткой в моментах где нужно и это идет только на пользу! Спасибо!!!
14 квітня '20 г.
Спасибо Ирине за качественную терапию. Очень довольна
29 березеня '20 г.
Анастасия
до прихода в центр страдала тревожно-депрессивным расстройством. Мало того, что я теперь живу полноценной жизнью, Ирина также произвела впечатление очень сильного бизнес коуча! Терапия зашла туда, куда я не ожидала. Ирина дала мотивацию жить дальше и развиваться в карьере!! Прекрасный специалист
11 березеня '20 г.
Психолог-практик, психолог-викладач, сертифікований психотерапевт
Викликати лікаря додому
Спеціалізується на клієнт-центрованій психотерапії. Працює з розладами харчової поведінки (анорексія, булімія, компульсивний переїдання, орторексія, проблема ваги), тривожними, депресивними та іншими емоційними розладами, проблемами адаптації, з наслідками насильства. Займається гармонізацією сімейних, батьківсько-дитячих, робочих відносин, ПТСР. Працює з дітьми в рамках психологічного консультування та ігровій психотерапії (проблеми гіперактивного поводження, розлади аутистичного спектру, тривоги, фобії, соціальна адаптація), з сім'ями. Автор 3 науково-методичних посібників та науково-методичних рекомендацій, 26 наукових статей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація 1900 грн.
Психолог, психотерапевт
Досвід роботи більше 18-ти років, наполегливість та стресостійкість.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Арт-терапевтка, КПТ-тренерка, Практичний психолог, дитячий психотерапевт
Я психологиня, aрт-терапевткa, працюю з дорослими, підлітками, пaрaми, бaтьками, веду групи підтримки. Багато працюю з психологічними травмами у дорослих, підлітків та дітей Це про травми розвитку, які суттєво впливають на нaше життя, наші вибори, почуття, стреси, птср й ін. Для мене особисто найкращим результатом терапії є полегшення, коли мій клієнт може усвідомити, що з ним відбувається, що його почуття нормальні і що його стан не безнадійний, і що він має право на набагато більше, ніж здавалось, і терпіти зовсім не обов’язково. А ще терапія це про підтримку, коли є хтось, хто вислухає, без критики, оцінки, допоможе розібратись і прийняте своє унікальне і важливе рішення та пережити почуття, пов’язані з цим рішенням чи обставинами в житті.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-24