Лікарі гепатологи в Києві (метро Політехнічний інститут)

Игорь
Оксана Ярославовна проводила мне гастроскопию. О докторе остались самые приятные впечатления. Она не только отличный врач-гастроэнтеролог, но и душевный, добрый человек. Видно, что хорошо разбирается в специфике своей работы. Рекомендую.
03 лютого '17 г.
Петр
Мне очень понравился доктор, хороший специалист, знаеться на своем деле. Очень помогла.
09 січня '17 г.
Рита
От консультации только приятные впечаления - очень хороший, доброжелательный доктор
12 вересня '16 г.
Очень хороший специалист, помогла мне справиться с гастритом и без побочных явлений.
01 жовтня '16 г.
Гастроентеролог, дієтолог, гепатолог
Лікар-гастроентеролог першої кваліфікаційної категорії діагностує і лікує недуги, що вражають органи травної системи у дітей і дорослих. Крім того, компетентна в гепатології. У роботі для визначення захворювань використовує гастроскопію і дуоденальне зондування. Призначає медикаментозне або хірургічне лікування. Займається також складанням раціону при розладах роботи шлунка, дієти при ожирінні. Надає послуги комплексної корекції ваги. Складається в Українській гастроентерологічної асоціації.