Лікарі рефлексотерапевти в Києві (метро Політехнічний інститут)

Катя
Внимательный и тактичный доктор, диагноз установил на первом приеме. Назначил необходимый курс лечения и дал толковые рекомендации. Благодаря ему я чувствую себя намного лучше. Спасибо.
07 лютого '17 г.
Тарас
Дуже вдячний Віктору Сергійовичу за допомогу та повернення мені душевного спокою! Приємно було спілкуватися з Мацишиним і як з лікарем, і як з людиною. Залишилися лише приємні спогади про моє лікування!
05 січня '17 г.
Даниил
Работает на совесть, когда первое лечение не подошло - не сдался, выяснил в чем причина и подобрал подходящую тактику борьбы с болезнью
08 серпня '16 г.
Хожу на лечение курсами. Доктор просто творит чудеса с моей кожей. Эффект потрясающий.
09 вересня '16 г.
Невропатолог, Рефлексотерапевт
Лікар-невролог, рефлексотерапевт, спеціалізується в області методів нетрадиційної терапії. Володіє техніками Су-Джок, панчакарма, трансцендентальну медитацію, пульсодіагностіка. Веде прийом пацієнтів, займається терапією больових синдромів, хронічних форм захворювань, зняттям емоційних і психологічних гострих станів.
Консультація от 200 грн.
Рефлексотерапевт, Гірудотерапевт, Косметолог
Доктор Макаренко Валентина Марківна спеціалізується на косметології. Крім традиційних косметологічних процедур, для лікування і профілактики застосовує рефлексотерапію і лікування п'явками. Лікар надає послуги омолодження, механічної і апаратної чищення особи. Також робить маски, склад яких підбирається індивідуально під тип шкіри пацієнта.