Лікарі гомеопати в Києві (метро Політехнічний інститут)

Хожу к Нинель Ивановне уже больше года. За год приема гомеопатии все мои гормоны пришли в норму, многие другие проблемы со здоровьем пропали. Родителей "подсадила" тоже. Мама забыла что такое высокое давление. Очень рекомендую!
20 червеня '17 г.
Лиза
На консультации была вежливой и доброжелательной, чем завоевала мое доверие
17 жовтня '16 г.
Владлена
Не люблю принимать химию, предпочитаю гомеопатию. Поэтому выбрала этого специалиста.
10 серпня '16 г.
Игорь
Талантливый хирург. Я очень доволен приемом.
13 серпня '16 г.
Гомеопат
Лікар Добриніна Нінель Іванівна спеціалізується на народних і нетрадиційних методах терапії різних захворювань. Володіє технікою пульсодіагностіка, освоїла сканування краплі крові в темнопольному мікроскопі. Застосовує лікування гомеопатичними препаратами. Веде консультативний прийом пацієнтів.
Гомеопат
Доктор Ковальова Вікторія Михайлівна надає послуги гомеопатичного лікування. Приймає пацієнтів різного віку з недугами будь-якої етіології. Консультує, оглядає, діагностує захворювання і призначає лікування. Використовує для терапії тільки натуральні компоненти, які не викликають ускладнень.