Лікарі репродуктологи в Києві (метро Політехнічний інститут)

Анастасия
Очень профессиональный специалист. Рассказал много информации, которые не говорят другие врачи. Рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Татяна
Порядочный доктор. Профессионал в своём деле. Таких мало. Есть с кем сравнить. Дай Бог ему крепкого здоровья!
19 березеня '18 г.
Татяна
19 березеня '18 г.
Большое спасибо Татьяне Витальевне за квалифицированную помощь. Я очень рада, что попала на прием именно к этому доктору. Благодаря стараниям врача я чувствую себя намного лучше. Большое спасибо!
12 квітня '17 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Маммолог
Лікар Джаваншира Арман займається терапією і діагностикою захворювань жіночих статевих органів. Проводить огляд пацієнток і призначає лікування при ерозії шийки матки, запальних процесах у яєчниках. Надає послуги з переривання вагітності, консультує жінок з безпліддям. У медичній практиці використовує як консервативні, так і хірургічні методи лікування. Здійснює кольпоскопію й УЗД органів малого таза. Компетентний у питаннях ендокринології та пренатальних досліджень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.1
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност
Доктор Маслянко Тетяна Віталіївна спеціалізується в області гінекології, репродукції, УЗД-діагностики стану плода. Консультує пацієнтів, надає допомогу в плануванні та підготовці до вагітності, оцінки ризиків. Діагностує і спостерігає вагітність, веде пологи, лікує гінекологічні і родові травми, надає післяпологове спостереження.
Гінеколог, Акушер-гінеколог, репродуктолог
Доктор спеціалізується в області акушерства та гінекології. Протягом 8 років успішно діагностує і лікує запалення матки, маткових труб і яєчників, дисплазію шийки матки, опущення стінок піхви і гіпертрофію малих статевих губ. Займається веденням вагітності і індивідуальним підбором методів контрацепції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8