Лікарі ендоскопісти в Києві (метро Політехнічний інститут)

Кравец Евгений
Умничка Юлия Сергеевна!
09 листопада '17 г.
Как мне и обещала Юлия Сергеевна, что операция совсем не страшная и все будет хорошо – так и сделала. Я даже испугаться не успела, сейчас уже почти и следов от швов не осталось. В общем, Меренко можно доверять – классный врач!
30 грудня '16 г.
Саша
Хотя проходила не очень приятную процедуру, в целом все прошло лучше, чем можно было расчитывать. Доктор спокойная, приятная. Обстановка не напрягает. Все очень профессионально.
02 вересня '16 г.
Хірург, ендоскопіст
Лікар - хірург, ендоскопіст. Проводить бронхоскопію, відеогастродуоденоскопію, відеоколоноскопія, УЗД органів малого таза, черевної порожнини, судин нижніх кінцівок. Спеціалізується на лікуванні патології органів шлунково-кишкового тракту, хірургія гриж, варикозної хвороби, доброякісних утворень м'яких тканин.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Хірург, ендоскопіст
Ендоскопіст
21 рік досвіду
Олексій Григорович лікар ендоскопіст найвищої категорії. Спеціалізується на проведенні таких видів діагностики як: колоноскопія, бронхоскопія, хромоендоскопія тощо. Також доктор проводить ендоскопічні втручання