Слюсар Наталія Володимирівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань статевої системи у жінок. Визначає функціональне призначення органів, розробляє індивідуальні схеми для лікування безпліддя. Веде облік вагітних, проводить ультразвукове дослідження плоду. Приймає пологи і допомагає породіллям у післяпологовий період.

Людмила Романовна
Хочу поблагодарить, Слюсарь Н.В., за лечение инфекционного заболевание. Я счастлива, что обратилась именно к Вам. Вы действительно хороший врач. Всем знакомым и родным рекомендую.

• 2008 р. — закінчила Національний медичний університет ім. А. А. Богомольця м. Київ.
  • 2008–2011 рр. — отримала спеціалізацію з акушерства і гінекології на базі кафедри №1 КМАПО ім. П. Л. Шупика

• 2009 р. — пройшла курси підвищення кваліфікації за спеціалізацією "акушерство гінекологія".
  • 2012 р. — пройшла курси "Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології".
  • 2014 р. — отримала спеціалізацію з ультразвукової діагностики на базі Української військово-медичної академії.
  • 2014 р. — пройшла курси "Актуальні питання репродуктивного здоров'я жінок".
  • 2015 р. — пройшла курси "Сучасна діагностика (кольпоскопічний скринінг), профілактика (вакцинація) та лікування захворювань шийки матки".
  • 2015 р. — пройшла курси "УЗ-ехоскопія в акушерстві та гінекології. Пренатальний скринінг".

• Асоціація акушерів-гінекологів України
  • Українська асоціація перинатологів