Полупанова Юлія Петрівна

Акушер-гінеколог
лікар другої категорії
Займається лікуванням порушень менструального циклу, клімактеричних розладів, проблем надмірної ваги, безплідності. Проводить сучасну діагностику, кольпоскопічний скринінг, профілактику та лікування захворювань шийки матки, ІПСШ та інших інфекційних гінекологічних захворювань (неспецифічних вагінітів), корекцію жіночих сексуальних розладів, запальних захворювань органів малого тазу та внутрішньоматкової патології. Також спеціалізується в області естетичної та реконструктивно-пластичної гінекології.
Київ вул. Лариси Руденко, 3 м.Позняки81м.Харківська115

А.А.
Лікар завойовує прихильність своєю простотою і почуттям гумору. Поки була тільки на первинному огляді, де мені призначили курс лікування. Подивимося які будуть результати. А лікар дуже уважна, відповіла на всі мої запитання. Рекомендую!
Татьян
Все було чудово. Лікаря можна рекомендувати. Це хороший фахівець, вирішує швидко проблему, знаходить спільну мову з клієнтом. Допомагає розібратися в лікуванні. Тактика лікування у неї дуже хороша. Поки це найкращий лікар, до якого я зверталася.

• 2007-2013 рр. — Київський медичний інститут, лікувальний факультет.
  • 2013-2016 рр. — Інтернатура за спеціальністю: акушерство і гінекологія Київський Національний медичний університет імені А. А. Богомольця на базі Київського міського пологового будинку №3, стажування в Центрі загальної гінекології, гінекологічної ендокринології та репродуктивної медицини клінічної лікарні "Феофанія".

• 2016 р. — Expert Gynekology Meeting (Kiev, Ukraine 2016).
  • 2017 р. — Щорічний науково-практичний форум IFRM "Проблеми тазового дна".
  • 2018 р. — Школа кольпоскопії "Діагностика і методи лікування патології шийки матки".
  • 2018 р. — Всеукраїнський науково-практичний форум "Vagina, cervix, uterus".
  • 2018 р. — "Онкологічні аспекти репродуктивного здоров'я".
  • 2018 р. — ТУ "Інноваційні малоінвазивні технології в сучасній гінекології".
  • 2019 р. — ТУ "Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології".
  • 2019 р. — ТУ "Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій".
  • 2019 р. — Інноваційні технології в гінекології, мамології та естетичної медицини.
  • 2019 р. — Щорічна школа "Ендокринної гінекології".
  • 2019 р. — Привласнення другої лікарської категорії.

Лікар акушер-гінеколог надає послуги

• гінекологічна ендокринологія, (порушень менструального циклу, клімактеричні розлади, проблеми надлишкової ваги) діагностика та лікування безпліддя;
  • сучасна діагностика, кольпоскопічний скринінг, профілактика і лікування захворювань шийки матки;
  • діагностика та лікування ІПСШ та інших гінекологічних інфекційних захворювань (неспецифічних вагінітів);
  • діагностика та корекція жіночих сексуальних розладів;
  • діагностика та лікування з запальними захворюваннями органів малого таза та внутрішньоматкової патології;
  • узд органів малого таза;
  • естетична і реконструктивно-пластична гінекологія.