Котлік Володимир Володимирович

Акушер-гінеколог, Репродуктолог
медичний директор
Лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Допомагає парам, які вже зневірилися стати батьками, знайти своє довгоочікуване маленьке, але таке велике щастя. Як досвідчений психолог, він налаштовує пацієнтів на потрібний лад, щоб вони могли повернути розуміння в сім'ю, знайти віру в успіх, подолати відчай і важкий стрес - неминучих супутників бездітності. Є автором понад 20-ти наукових статей з питань діагностики та лікування безпліддя, функціональної діагностики в акушерстві та гінекології, лікування синдрому постоваріектоміі. Займається лікуванням. Проходив стажування в клініках Данії, Італії, Іспанії, Брюселю, Нідерландів, США та Німеччини. Стаж роботи — більше 25 років.

Маргарита
У клініці "Мати та дитина" що на в. Російській 54/15, працює видатний фахівець та професіонал своєї справи Котлик Володимир Володимирович. Нам порадили його знайомі. Ні на хвилину не пошкодували що звернулися за консультацією до цього фахівця. Прискіпливий та уважний до найменших деталей. Детально опитав, обстежив та призначив лікування. Зараз почуваю себе добре. Дякую!
Врач от бога с золотыми руками.Если ЭКО то только к нему.

• Закінчив Харківський національний медичний університет.
  • 2005 р. -отримав спеціалізацію по медичній психології.
  • 2010 р. — отримав спеціалізацію з організації та управління охороною здоров'я.

• стажування у відділеннях ЕКО клініки "Fertility Clinic Skive Sygehus" (Данія).
  • участь у міжнародних симпозіумах та конференціях в Амстердамі (Нідерланди), Гаазі (Нідерланди), Брюсселі, Антверпені (Бельгія), Римі (Італія), Москві (Росія) та Скиві (Данія).

• ESHRE (Європейська асоціація репродукції людини та ембріології).
  • УАРМ (Українська асоціація репродуктологів).
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, репродуктолог, УЗД-фахівець