Женева, клініка регенеративної стоматології

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр "Женева" - це спеціалізована клініка, в якій проводять регенеративне стоматологічне лікування. Пріоритети установи - безпека, безболісність, а також ефективність. Фахівці неодноразово проходили стажування за кордоном.

Послуги, які надаються в клініці:

• огляд профільним фахівцем;
  • діагностика зубощелепної системи;
  • терапевтичне та хірургічне стоматологічне лікування;
  • лікування патологій зубів і ясен;
  • відбілювання зубної емалі;
  • вирівнювання зубного ряду;
  • установка протезів, імплантатів, вінірів;
  • пьезохірургія;
  • ENDORET-ліфтинг (антивікова зубна процедура).

Переваги центру стоматології — якісне зарубіжне обладнання і матеріали, що використовуються, складні хірургічні втручання, власна технічна лабораторія.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Женева, клініка регенеративної стоматології, вартість послуг:

Немає цін

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Любовь
Лучший доктор
Оксана Л.
С подругой решили отметить отпуск, купили рыбки и пивка. Только начали лакомиться, как захрустел у меня зуб! Та как начал болеть, прибежала домой - пол зуба нет, практически посередине, а через два дня ехать с мужем на свадьбу сестры. Какой нежданный негаданный кошмар. Позвонили в клинику Женеве, записали на прием к Максиму Викторовичу, на тот момент мне было все равно кто будет лечить, боль была адская. Когда приехала, удивилась с каким терпением и внимательностью этот врач меня лечил. Теперь не ем рыбу и улыбаюсь! Спасибо
Георгий Мирошник
Вообщем практически всю свою жизнь я старался не улыбаться и лишний раз свой рот не открывать, зубы страшные, в разные стороны повернутые, кошмар! Но как в жизни бывает, особенно у тех кто особо не следит за своей полостью рта, начал болеть нижний зуб, паника, еле дождался утра и побежал в ближайшую клинику. Наткнулся на классного врача Максима Викторовича, который не только вылечил больной зуб, но еще и убедил меня заняться реконструкцией всей моей шухлядки. Скоро буду улыбаться на все свои 32 )))
Эльвира
Очень долго искала хорошую клинику и, к счастью, нашла стоматологию "Женева". Я в восторге от сервиса, от индивидуального подхода врачей и от качества лечения. Также для меня важным показателем является то, что клиника не тянет деньги из пациента, если есть возможность провести более дешевое лечение - клиенту об этом сообщат. Доверяю врачам в Женеве на 100%.
Вылечил мужу сложную кисту, которая располагалась сразу под тремя зубами. Другие врачи даже браться не хотели. Тоже у него лечила каналы двух зубов, очень довольна. Врач очень грамотный, все делает аккуратно, профессионал с большой буквы. Очень довольны лечением. Рекомендую!
Елизавета
Александр Олегович влюблен в свою работу, и прекрасно с ней справляется. Мне нравится, что для лечения он использует самые современные методики и лучшие материалы. Качество гарантировано!
Павел
Все понравилось. Рекомендую врача как хорошенго специалиста.
Чудесный доктор. очень хорошо относится к пациентам, на приеме все объяснила, провеле качественное лечение. Рекомендую!
Артем
Спасибо за качественное лечение.
Настя
Очень хороший доктор. Мне все понравилось.
Алена Игоревна
Отличный доктор. Специалист высшего класса!
Михаил
Обратился к врачу наугад и не прогадал — очень приятная доктор, которая оказывает действительно квалифицированную помощь. Спасибо.
Виталий Артурович
Толковый специалист. Лечение провела быстро и эффективно.
Юрий
Грамотный врач, лечение провел быстро и практически безболезненно. Спасибо за помощь!
Владислав
Спасибо за быстрое решение моей проблемы!
Юлия Александровна
Очень благодарна врачу за оказанную помощь!
Квалифицированный специалист, замечательный человек. Я довольна выборо врача. Рекомендую.
Антон
Спасибо!
Руслан
Приятная женщина и толковый доктор. Рекомендую.

Лікарі клініки Женева, клініка регенеративної стоматології

Вишневская Анна Александровна
Обрати фах
  • Діагност
  • Стоматолог
очистити
Зверніть увагу на інші клініки:
6,6
Клініка "Люменис" — це спеціалізований медичний центр, який проводить лазерну епіляцію і надає комплекс косметологічних послуг. Функціонує вже більше 10 років.
Пн — Пт: 09:00-23:00 Сб: 09:00-23:00 Н: 09:00-23:00
МедЕліт — це спеціалізований медичний центр, в якому проводиться діагностування та лікування різних патологій з використанням найсучасніших методик. Почав функціонувати в 2011 році. Основні медичні області, в яких практикує клініка - неврологія і гастроентерологія.
Одеса вул. Маршала Малиновського, 61 Г р.Хаджибейський
8,8
Багатопрофільна Лікарня Святої Катерини — сучасна медустанова, що відповідає високим стандартам світової медицини. Тут пацієнтам забезпечений повний цикл допомоги: цілодобовий консультативний прийом фахівців, хірургічний стаціонар широкого профілю. У лікарні проводяться як традиційні, так і малоінвазивні хірургічні втручання. Оперативне лікування ведеться за багатьма напрямами: загальна хірургія, експертна абдомінальна, судинна, кардіологічна, офтальмологічна, урологічна, проктологічна, гінекологічна, пластична, ендоваскулярна, нейрохірургія, ЛОР-хірургія та травматологічно-ортопедичні операції.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Приватний кабінет остеопата-реабілітолога займається лікуванням широкого спектру захворювань. Прийом веде Анненков Євген Валерійович — лікар вищої категорії. Стаж роботи фахівця в області остеопатії, реабілітології і психології становить понад 8 років.
Пн — Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-19:00 Н: 10:00-19:00