Сторінка 6. Стоматологи в Одесі

Дарья
Провел лечение, расписал рекомендации, ответил на все вопросы, которые меня интересовали.
01 липня '16 г.
Очень хороший доктор. Рекомендую!
25 листопада '16 г.
Хороший врач. Лечение проводит безболезненно и качественно. Рекомендую.
04 травня '16 г.
Юлия Александровна
Очень благодарна врачу за оказанную помощь!
06 серпня '16 г.
Квалифицированный специалист, замечательный человек. Я довольна выборо врача. Рекомендую.
23 липня '16 г.
Мне все понравилось. Рекомендую.
15 травня '16 г.
Стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург
Лікар спеціалізується на лікуванні та пломбуванні каналів зуба. Виконує видалення зубів без болю. Проводить протезування на імплантатах. Встановлює керамічні та металокерамічні коронки, вініри. Лікує зуби під мікроскопом, відбілює зуби методом ZOOM 4.
Стоматолог-пародонтолог, стоматолог-терапевт
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями зубів та ясен. Проводить лікування та пломбування кореневих каналів зуба. Виконує відбілювання зубів, чищення зубів від зубного каменю. Лікує всі види карієсу, пульпіт, стоматит, гінгівіт, пародонтит та інші хвороби.
Ортодонт
Стоматолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів та ясен. Здійснює протезування зубів. Спеціалізується на імплантації. Приймає пацієнтів із карієсом, пульпітом, пародонтитом, гінгівітом, повною або частковою адентією. Консультує з питань догляду за зубами.