Лікарі гінекологи в Києві (метро Видубичі)

Аліна
Іванів Галина Миколаївна, найкращий акушер-гінеколог. Перший раз в житті я потрапила дійсно до спеціаліста. Прийшовши на прийом, було зроблено повний огляд та УЗД. Взяла мазки. Чітко все пояснювала, дала поради щодо покращення жіночого здоров‘я. Отримавши результати аналізів, було виявлено інфекції, які тяжко лікуються. Іванів Г.М. назначила лікування яке тривало понад 1 місяць. Після лікування ми зробили повторні аналізи. Через декілька діб отримали хороші результати, де було чітко вказано, що лікування пройшло успішно. Раджу всім цього лікаря. Для себе зробила виняток, що якщо потрібно до гінеколога , то це має бути тільки Іванів Галина Миколаївна.
24.03.2017
У Иванив Галины Николаевны я лечила дисплазию шейки матки. Это не хорошее заболевание, грозит ужасными последствиями. Поэтому я отнеслась серьёзно к лечению. Добросовестно прошла длительный курс лечения. Терапия дала позитивные результаты. Моё состояние улучшилось. Продолжаю наблюдаться у этого врача.
17.03.2017
Когда почувствовала дискомфорт в области половых органов, записалась на прием к Галине Николаевне. Она меня осмотрела, взяла мазок на флору, сделала УЗИ органов малого таза. После всего этого она поставила диагноз «воспаление левого яичника». Галина Николаевна сразу назначила лечение. Курс лечения пройдён, я теперь здорова.
Руслана
Хороший УЗИ-специалист в наше время - редкость. Явтушенко Елена Станиславовна именно тот доктор, к которому хочется обращаться. Она помогала мне во время беременности, делала ультразвуковую диагностику. Также во время лечение репродуктивной системы её помощь была просто необходимой. Хорошо, что я знаю такого врача.
08 лютого '17 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець. Надає консультаційні послуги. Діагностує і лікує запальні, інфекційні та пухлинні захворювання жіночої статевої сфери. Особливу увагу приділяє лікуванню патологій шийки матки - ерозії, дисплазії. Володіє сучасними методиками їх усунення. Проводить УЗД органів малого таза. Бере мазок на флору.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог
Лікар Явтушенко Олена Станіславівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на проведенні ультразвукового обстеження та лікування захворювань з області гінекології. Консультує пацієнток з питань планування та протікання вагітності і пологів. Проводить УЗД-діагностику органів малого таза, досліджує плід на всіх етапах вагітності.
Київ вул. Березова, 2 м.Видубичі20
Акушер-гінеколог, маммолог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-діагност
Доктор Дрозд Катерина Миколаївна працює в області діагностики, надає послуги з проведення ультразвукового дослідження. Лікар другої категорії, має 7-річний стаж. У спектр послуг фахівця входить виконання кольпоскопії, видалення поліпів шийки матки, лікування безпліддя, різних порушень менструального циклу, сальпингоофорита, ендометриту. Приймає онлайн.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Маммолог
Лікар Джаваншира Арман займається терапією і діагностикою захворювань жіночих статевих органів. Проводить огляд пацієнток і призначає лікування при ерозії шийки матки, запальних процесах у яєчниках. Надає послуги з переривання вагітності, консультує жінок з безпліддям. У медичній практиці використовує як консервативні, так і хірургічні методи лікування. Здійснює кольпоскопію й УЗД органів малого таза. Компетентний у питаннях ендокринології та пренатальних досліджень.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на комплексній допологової діагностики. Визначає наявність або відсутність вад внутрішньоутробного розвитку на перших трьох місяцях вагітності. Програмно розраховує ймовірність спадкових недуг. Застосовує кольпоскопію і ультразвукове дослідження. Приймає пацієнток з безпліддям, веде вагітних, підбирає індивідуальні засоби контрацепції. Крім того, лікує захворювання шийки матки різної етіології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.4
Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії, фахівець в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Займається патологіями шийки матки, ендокринними порушеннями, запальними та інфекційними жіночими захворюваннями. Зокрема, лікує ерозію, дисплазію шийки матки, ендометрит, ендометріоз, хламідіоз, уреаплазмоз, безпліддя. У своїй лікарській практиці застосовує кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, класичні та малоінвазивні методики хірургічного лікування.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Гінеколог-хірург, експерт в області жіночої інтимної пластики
Лікар-гінеколог вищої категорії, спеціалізується на ендоскопічних хірургічних операціях (лапароскопії, гістероскопії). Доктор Ніколаєв досконало володіє сучасними методиками ендовідеохірургії, має великий практичний досвід ведення гінекологічного прийому у жінок. Дмитро Анатолійович регулярно бере участь у профільних наукових конференціях, семінарах, удосконалює свої знання в області тазової хірургії, малоінвазивних операцій. Звертаються до фахівця при наявності гінекологічних порушень, новоутворень.
Гінеколог
Доктор Гальчинская-Нестеренко Жанна Вадимовна специализируется на выявлении и лечении заболеваний в области гинекологии. Проводит прием и осмотр пациентов, назначает клинические анализы, выполняет забор материала для исследований. Владеет техникой кольпоскопии. Назначает лечение заболеваний шейки матки, молочницы, мастопатии, эндометриоза и других патологий женской репродуктивной системы.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013
Акушер-гінеколог
Лікар-акушер-гінеколог займається прийомом і оглядом пацієнтів, діагностує і призначає лікування гінекологічних захворювань. Володіє технікою кольпоскопії, кріотерапії, вакуум-аспірації. Консультує з питань контрацепції, встановлює і видаляє ВМС. Виконує забір біологічного матеріалу для клінічних досліджень.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013