Лікарі кардіологи в Києві (метро Видубичі)

Віталій
До лікаря я йшла за рекомендацією знайомих. І я не помилилася у виборі цього фахівця. Кваліфікована як спеціаліст, провела хорошу консультацію. Візитом залишилася дуже задоволена. Прийду на повторний прийом. Однозначно рекомендую!
19 лютого '20 г.
Тетяна
Дуже рада що потрапила саме до Ірини Степанівни! Грамотний, освічений і компетентний лікар, направила мене в потрібне русло лікування і обстеження. Препарати які призначила ефективно допомагають. Однозначно рекомендую!
13 лютого '20 г.
Лида
Проблемы с сердцем у папы были всегда, а лишний вес их только усугубил. Хорошо, что мы обратились к Ирине Леонидовне. Отличный врач, рекомендую.
01 грудня '16 г.
Шевкет
Ирина Леонидовна,прекрасный врач кардиолог.Начал наблюдаться у нее с 2006 года.Она выявила у меня стенокардию,настояла на операции(аортокоронарное шунтирование,3сосуда.После уже выявила мерцательную аритмию,продолжаю наблюдаться по сей день.Рекомендую! Спасибо Ирина Леонидовна!
09 січня '17 г.
Кардіолог
Лікар спеціалізується на лікуванні вроджених і набутих патологій серцево-судинної системи. Приймає пацієнтів з частими запамороченнями, набряком нижніх кінцівок, різкими перепадами артеріального тиску. Лікує ішемічну хворобу серця, гіпертонічну хворобу, серцеву недостатність, аритмії серця, кардиалгію, стенокардію і інші хвороби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Київ вул. Березова, 2 м.Видубичі20
Кардіолог
Доктор Федорук Ірина Леонідівна надає послуги лікування серцево-судинних патологій. Займається діагностикою недуг в області кардіології. Застосовує методи електрокардіографії, ехокардіографії і добового моніторування для оцінки роботи серця. Призначає і коригує схему лікування. Консультує пацієнтів з ожирінням. Також лікує такі хвороби, як аритмія, стенокардія, порок серця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Терапевт, кардіолог, гастроентеролог
Лікар терапевт вищої категорії. Надає послуги з лікування хронічних захворювання легенів, ішемічної хвороби серця, виразкової хвороби шлунка, володіє методиками реєстрації і розшифровки ЕКГ, холтермоніторірованія.
Кардіолог, терапевт
Лікар надає послуги ведення пацієнтів з серцево-судинною паталогією, ведення та лікування терапевтичних хворих, скринінг фізичного стану, проведення та аналіз ЕКГ. Зайєматься діагностикою та лікуванням таких захворювань, як порушення серцевого ритму, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, гіпертонічна хвороба.
Записатися на прийом2 онлайн записи