Лікарі проктологи в Києві (метро Видубичі)

Анастасия
Внимательный и ответственный доктор. Операцию провел хорошо, без осложнений. Перед проведением лечения провел консультацию, на которой объяснилподробно что и для чего собирается делать. Я довольна выбором доктора. Спасибо за помощь.
26 березеня '17 г.
Леонид
Дмитрий Александрович очень внимательно отнесся к моей проблеме. Ответил на все мои вопросы. Сделал заключение. Мой лечащий врач назначил лечение и оно дало хороший результат. Благодарен Дмитрию Александровичу за его верную диагностику.
29 квітня '17 г.
Стас
По новой щадящей методике лечился у Алексея Георгиевича с геморроем. Болячка конечно неприятная, но доктор помог справиться с ней довольно быстро.
18 лютого '17 г.
Рімма
Лечил у Алексея Георгиевича геморрой. Результатом доволен. Сейчас ничего не беспокоит. Буду соблюдать данные врачом рекомендации, чтобы не было ухудшений.
03 грудня '16 г.
Хірург, ендоскопіст, проктолог
Доктор першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області хірургії, надає жодних послуг діагноста. Веде консультативні прийоми хірурга, ендоскопіст. Займається діагностикою та лікуванням захворювань хірургічного профілю. Проводить фіброгастродуоденоскопію (ФГДС). Під час проведення дослідження можливо: взяття матеріалу для гістологічного дослідження, проведення уреазної біопсійного тесту (визначення наявності Helicobacter pylori), видалення поліпів, а також зупинка шлункової кровотечі.
Консультація 690/750 грн.
Проктолог, Хирург