Лікарі гастроентерологи в Києві (метро Видубичі)

Соломій
Все чудово, все сподобалось. Гарний та охайний специаліст. Вилікувала не лиш мене а й мою мачеху
30 листопада '-1 г.
Андрей
Хороший врач, может показаться, что она грубая, но, судя по моему опыту, свою задачу, вылечить пациента она выполняет здорово
30 листопада '-1 г.
Дмитрий Селецкий
Лечусь у нее уже 8 лет. Она лучшая.
13 червеня '17 г.
Настя
Вниметальный и ответственный доктор. Диагноз поставила уже на первом приеме и назначила эффективный курс лечения. Я ей очень благодарна.
30 грудня '16 г.
Терапевт, кардіолог, гастроентеролог
Лікар терапевт вищої категорії. Надає послуги з лікування хронічних захворювання легенів, ішемічної хвороби серця, виразкової хвороби шлунка, володіє методиками реєстрації і розшифровки ЕКГ, холтермоніторірованія.
Гастроентеролог
Доктор Здорна Вікторія Володимирівна має вищу категорію кваліфікації в області гастроентерології. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту. Також займається комплексною діагностикою стану травної системи. Надає медичну допомогу при недугах будь-якого характеру, включаючи інфекції, запальні процеси і соматичні хвороби. Призначає медикаментозне або хірургічне лікування і контролює проведення терапії. Підбирає індивідуальний раціон при гастритах, виразковій хворобі, дисбактеріозі і колітах. Спостерігає пацієнтів після операцій на органах черевної порожнини. Складається в Асоціації гастроентерологів України.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Ендокринолог
31 рік досвіду
Лікар-ендокринолог виконує діагностику і призначає лікування захворювань щитовидної залози, надниркових залоз. Дозволяє виявити на початкових етапах цукровий діабет, тиреоїдит, дисфункцію яєчників і інші патології. Проводить консультативний прийом і огляд пацієнтів, направляє на клінічні дослідження. Має вищу кваліфікаційну категорію.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013