Лікарі психотерапевти в Києві (метро Видубичі)

владимир
Здорик Федор Алексеевич. Спасибо. Облегчили состояние мамы. Ушла 22 июня 2021 года. 82 года. На приеме были в апреле. Хороший специалист.
30 листопада '-1 г.
Рустам
Говорят- бывших наркоманов не бывает. Так знайте я живое опровержение этим словам. Доктор Дина Султановна мне очень помогла, а самое главное и бесценное , то что она в меня поверила. Но вместе мы справились. Я вам очень благодарен за поддержку!
21 липня '18 г.
Александр
Психотерапевт Мирзаева Дина Султановна помогла мне избавится с моей алкогольной зависимостью. Когда речь пошла о разводе , я наконец-то задумался. Понял , что сам не справлюсь. И обратился к доктору. Она дала мне шанс начать все сначала. Теперь у меня все хорошо- семья , работа, новые друзья.
30 червеня '18 г.
Федор Алексеевич очень опытный специалист, и хороший человек. Не так давно приводила к нему маму. Ей очень понравился доктор, и его методики лечения. Если довольна мама, то соответственно и я. Спасибо.
28 лютого '17 г.
Психіатр
Лікар-психіатр вищої кваліфікаційної категорії займається постановкою діагнозу і лікуванням різних розладів психіки, включаючи панічні атаки, тривожні стани, депресію, залежності. Володіє методами психіатрії, психотерапії, псіхосоматологіі, психоневрології. Має вчений ступінь к. М. Н. професор. Учасник міжнародних конгресів і семінарів з профільного напрямку.
Психотерапевт, Психолог, Нарколог
Доктор психотерапевт, невролог, займається дослідженням причин розвитку розладів психіки, спровокованих душевними травмами і ураженням головного мозку немеханічного походження. Використовуючи сучасні методики, допомагає вилікується паціентам- ігроманам, позбутися депресії, панічних атак, табако- і наркозалежності, Мірзаєва Діна Султанівна спеціалізується на лікуванні енурезу, заїкання.
Психотерапевт, психіатр
Лікар-психотерапевт вищої категорії кваліфікації, проводить консультативний прийом пацієнтів, займається лікуванням посттравматичних розладів, фобії, депресії, психосоматичних порушень різного характеру, включаючи алкогольну енцефалопатію. Проводить індивідуальні сеанси психотерапії. Регулярно бере участь в профільних міжнародних конференціях і симпозіумах.
Психотерапевт, Рефлексотерапевт, Психіатр
Доктор Шавлукевич Ната Ярославівна спеціалізується в області психіатрії, голкорефлексотерапії, гомеопатії. Має вищу категорію кваліфікації. Займається лікуванням розладів нервової системи, обсесивно-компульсивних і депресивних проявів, вікових змін в психіці. Діагностує різні залежності. В роботі застосовує техніку психотерапії, голковколювання, лікарські трави.