Лікарі ендокринологи в Києві (метро Видубичі)

Спасибо большое Вам , Галина Валентиновна!!! За 1 год моя доченька скинула 20 кг!!! Главное, к девочке доктор нашла подход и правильное лечение нам помогло!!! Все в шоке!!!
11 липня '17 г.
На консультации была предельно внимательна, объяснила все четко и подробно. Показалась грамотным и рассудительным специалистом. Посмотрим, как пойдет лечение
13 жовтня '16 г.
Дарина
Компетентность врача высокая, уделила мне много времения. Нашли выход решения проблемы.
11 серпня '16 г.
Ендокринолог
31 рік досвіду
Лікар-ендокринолог виконує діагностику і призначає лікування захворювань щитовидної залози, надниркових залоз. Дозволяє виявити на початкових етапах цукровий діабет, тиреоїдит, дисфункцію яєчників і інші патології. Проводить консультативний прийом і огляд пацієнтів, направляє на клінічні дослідження. Має вищу кваліфікаційну категорію.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013
Ендокринолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та терапією патологій ендокринної системи у дітей і дорослих. Лікує йододефіцитні стану, цукровий діабет, хвороби надниркових залоз, ожиріння. Приймає дітей з порушенням фізичного та статевого розвитку. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД щитовидної залози.