Лікарі психіатри в Києві (метро Видубичі)

владимир
Здорик Федор Алексеевич. Спасибо. Облегчили состояние мамы. Ушла 22 июня 2021 года. 82 года. На приеме были в апреле. Хороший специалист.
30 листопада '-1 г.
Обращалась к Миркамолу Музаффаровичу за помощью, мой отец пьет и я просто отчаялась. Врач выслушал меня и предложил привести папу на прием. Это было сложно, но это и был единственный раз когда я отца принудительно заставила прийти. После первого приема он начал меньше пить, сейчас его пагубная привычка практически сошла на нет. Спасибо!
25 червеня '18 г.
Даша
Пардаев Миркамол Музаффарович - добрейшей души человек. Его выдержке позавидуют многие. Он спас мне брата, в прямом смысле слова спас ему жизнь. Он избавил Пашу от наркотической зависимости. Я всегда буду вам за это благодарна.
22 липня '18 г.
Федор Алексеевич очень опытный специалист, и хороший человек. Не так давно приводила к нему маму. Ей очень понравился доктор, и его методики лечения. Если довольна мама, то соответственно и я. Спасибо.
28 лютого '17 г.
Психіатр
Лікар психіатр, спеціалізується в терапії ігровий, алкогольної і наркотичної залежностей. Надає консультативні послуги з діагностики та лікування неврозів. Пардаев Міркамол Музаффаровіч проводить індивідуальні та групові психотерапевтичні сеанси.
Психіатр
Лікар-психіатр вищої кваліфікаційної категорії займається постановкою діагнозу і лікуванням різних розладів психіки, включаючи панічні атаки, тривожні стани, депресію, залежності. Володіє методами психіатрії, психотерапії, псіхосоматологіі, психоневрології. Має вчений ступінь к. М. Н. професор. Учасник міжнародних конгресів і семінарів з профільного напрямку.
Психотерапевт, психіатр
Лікар-психотерапевт вищої категорії кваліфікації, проводить консультативний прийом пацієнтів, займається лікуванням посттравматичних розладів, фобії, депресії, психосоматичних порушень різного характеру, включаючи алкогольну енцефалопатію. Проводить індивідуальні сеанси психотерапії. Регулярно бере участь в профільних міжнародних конференціях і симпозіумах.
Психотерапевт, Рефлексотерапевт, Психіатр
Доктор Шавлукевич Ната Ярославівна спеціалізується в області психіатрії, голкорефлексотерапії, гомеопатії. Має вищу категорію кваліфікації. Займається лікуванням розладів нервової системи, обсесивно-компульсивних і депресивних проявів, вікових змін в психіці. Діагностує різні залежності. В роботі застосовує техніку психотерапії, голковколювання, лікарські трави.