Лікарі дерматологи в Києві (метро Видубичі)

Лера
Думала, никогда уже не буду довольна своей кожей, но Мария Александровна умничка, каких поискать. Рекомендую обязательно,если вдруг сомневаетесь
09 листопада '16 г.
Леонид
Врач дал очень хорошие рекомендации, очень качественно все прописал.
21 серпня '16 г.
Уролог, дерматовенеролог
Доктор лікує широкий спектр урологічних захворювань. Для уточнення діагнозу призначає УЗД, лабораторні аналізи та КТ. Приймає пацієнтів із сечокам'яною хворобою, пієлонефритом, циститом, уретритом, простатитом. Також успішно лікує гострі та хронічні дерматози, інфекційні та паразитарні захворювання шкіри.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Дерматовенеролог
Доктор Глушаченко Марія Олександрівна спеціалізується в області дерматовенерології, займається виявленням та лікуванням захворювань шкіри. Проводить прийом і огляд пацієнтів, призначає дослідження, виявляє захворювання ППП, дерматити, різні інфекції. Застосовує класичні та інноваційні техніки лікування, кріодеструкцію, електрокоагуляцію.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013
Дерматовенеролог, трихолог, косметолог
Викликати лікаря додому
Дерматовенеролог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань шкіри та патологій волосистої частини голови. Приймає пацієнтів з акне, себорейним дерматитом, екземою, атопічним дерматитом та новоутвореннями шкіри. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, дерматоскопію та зішкріб шкіри.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт