Сторінка 10. Лікарі в Києві (Оболонський район)

Victoria
Администратор просто прелесть, очень внимательное отношение к посетителям. Первый раз была в этом центре, ходила к кардиологу Куц Мария Андреевна. Диагностика понравилась, врач делал всё внимательно. Получила ответы на свои вопросы. После приёма дали скидку 10% на все услуги центра. Отмечу то, что дали также чек услуги с печатью и подписью, такое первый раз вижу в частной клинике. Рекомендую)
28 вересня '21 г.
Юлія
Марія Миколаївна є розумним та високопрофільним фахівцем. Завжди уважна, чуйна та добра. Я дякую Богу, що надав мені можливість зустрітися саме з нею. Завдяки їй я успішно завагітніла і була під наглядом та контролем постійно та цілодобово. Їй не байдужа доля кожного її пацієнта. Вона дійсно є тим лікарем, який любить свою професію. Крім того, не призначає зайві аналізи та препарити. Для мене, особисто, Вона залишиться найкращим лікарем.
30 листопада '-1 г.
Очень понравился прием у Марии Николаевны. внимательна, все доступно объясняет.остались только самые теплые впечатления. Обязательно буду советовать данного специалиста
18 квітня '19 г.
Я очень скептически отношусь к докторам, поскольку уж очень много в их делах коммерции и практически нет квалифицированной помощи. К Марии Николаевне вернулась спустя 6 месяцев анализа консультации нескольких специалистов высших категорий нескольких ведущих клиник города Киева. Доктор описывает доступным языком все проблемы и связанные с ними последствия . Даёт дельные советы , касательно сопутствующих мероприятий для поддержания «сложной ситуации», не закидывает лишними анализами. В целом - рекомендую , специалист хороший, любящий и понимающий своё дело
30 листопада '-1 г.
Кардіолог, Функціональний діагност
Куц Марія Андріївна спеціалізується на прийомі «кардіологічних» пацієнтів з проведенням необхідної функціональної діагностики відразу під час прийому. Вища категорія - з функціональної діагностики, друга - по кардіології.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог Криворук Марія Миколаївна має 14-річний стаж роботи, першу категорію. Володіє навичками проведення ультразвукового дослідження, в тому числі протягом усього терміну вагітності. за допомогою УЗД вдається первинно виявити патологію в органі, простежити динаміку змін, а також спостерігати за станом плоду при вагітності. До компетенції доктора входить діагностика і лікування захворювань жіночої репродуктивної системи (кольпіту, різних порушень менструального циклу, клімаксу, сальпінгіту, ендометриту, вагініту, безпліддя). Доктор проводить консультації з вибору методів контрацепції та профілактики інфекційних хвороб, що передаються при інтимному зв'язку. З діагностичною та лікувальною метою встановлює ВМС, виконує кольпоскопію і біопсію шийки матки.
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь142м.Мінська203
Педіатр, дитячий алерголог
Консультує батьків з питань дитячого здоров'я, займається лікуванням широкого спектру дитячих захворювань, у тому числі алергічних проявів. Застосовує консервативні методи лікування, призначає і розшифровує лабораторні дослідження.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Судинний хірург, флеболог, УЗД-фахівець
Владислав Валеріанович володіє сучасними методами діагностики, консервативного та оперативного лікування захворювань судин. Пріоритетний напрям – варикозне розширення вен, телеангіектазії (судинні сіточки), тромбофлебіти. Успішно практикує малоінвазивні методи оперативного лікування.
Проктолог, Хірург, Ендоскопіст
Доктор Ільченко Валерій Вікторович має першу кваліфікаційну категорію в області проктології. Практикує хірургічне та консервативне лікування хвороб товстої кишки. Також компетентний в проведенні ендоскопічних процедур з діагностичною метою. Займається обстеженнями шлунково-кишкового тракту, проводить хірургічний операції, включаючи мініінвазивні процедури з видалення новоутворень різної етіології. Консультує в якості проктолога, лікує такі недуги, як поліпи, проктити і гемморой. Виконує бронхоскопію з метою діагностики або лікування. Діагностує рак органів травної системи.
Уролог-андролог, дитячий уролог
Уролог-андролог, дитячий уролог Халілов Сейдалі Рустемович спеціалізується на проведенні пластики вуздечки, селективної нейротомії, корпоропластики, ТУР простати, пухлини сечового міхура. Також лікар проводить такі операції, як операції Бергмана, Вінкельмана, Лорда, Росса, операцію Мармара (при варикоцелі).
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-21
Лікар ультразвукової діагностики
21 рік досвіду
Прогресивний лікар ультразвукової діагностики досконало володіє методикою проведення ультразвукових досліджень, включаючи доплерографію (УЗД судин). Спеціалізується на діагностиці різних інфекційних хвороб, включаючи ВІЛ-інфекцію, опортуністичних хвороб.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710
Київ с. Коцюбинське, вул. Доковская, 14/1
Стоматолог-ортодонт
Доктор Косюк Наталія спеціалізується на хірургічної та ортодонтичної стоматології. Надає послуги консультації, проводить планові огляди. В область професійних інтересів лікаря входять оперативні втручання з видалення зубів, а також виправлення прикусу за допомогою пластин і брекетів.
Нарколог, психіатр
Спеціаліст займається лікуванням алкогольної, наркотичної та інших залежностей. Спеціалізується на діагностиці та терапії психічних розладів. В ході лікування використовує медикаментозну терапію і психотерапевтичні бесіди.
Маммолог, Онколог
Лікар займається комплексним лікуванням доброякісних та злоякісних новоутворень молочної залози. Виконує хірургічні втручання, призначає курси хіміотерапії. Проводить біопсію молочної залози під контролем УЗД. Лікує фіброаденоми, гінекомастію, мастопатію, гіпертрофію молочної залози та інші хвороби.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-21