Мішин Вадим Сергійович

Офтальмолог, Дитячий офтальмолог
Лікар вищої категорії
Лікар-офтальмолог проводить профілактичний огляд дітей від народження і дорослих. Консультує і лікує захворювання очей у дітей різного віку. Займається лікуванням таких хвороб, як астигматизм, далекозорість, кон'юнктивіт, косоокість.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20 м.Позняким.Осокорким.Харківська

Мишин Вадим Сергеевич один из лучших детских офтальмологов в нашем городе .Я очень ценю его труд. То что он сделал для моего сына- это подарок на всю жизнь. Я буду молится за этого человека и желать ему много лет хорошей жизни!
Офтальмолог Мишин Вадим Сергеевич добросовестно относится к своей работе! Всегда готов помочь своим маленьким пациентам. Общительный, обходительный ,внимательный и в тоже время большой специалист. Я очень рада , что именно он наш доктор.

• 1982 р. — Донецький медичний інститут, лікувальна справа;
  • 1983 р. — Донецький медичний інститут, спеціальність "Офтальмологія";
  • 2011 р. — Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, спеціалізація "Дитяча офтальмологія".

• щорічно підвищує кваліфікацію на конференціях і тематичних курсах з актуальних питань офтальмології.