Лікарі пластичні хірурги в Києві (Оболонський район)

Тетяна
Дорого дня! Хочу залишити свій відгук про оперію по збільшенню грудей у лікаря Генадія Буки. Операція була два роки тому. На консультації мені лікар все пояснив, показав, допоміг з вибор, для мене було надзвичайно важливо довіряти своєму лікарю і тут я отримала 100 відсоткове попадання. Це дійсно професіонал, фахівець своєї справи і просто чарівник для жіночої половини. Ще важливим моментом був зворотній зв'язок як до опеції так і після операції, і зновуж таки, лікар на зв'язку, всі питання вирішувалися в найкоротші терміни. Усі етапи було чітко і якісно зроблено, консультація, огляд, аналізи, підготовка, операція і після операційний період. Все на зв'язку, все під контролем. Сама операція пройшла легко, післяопераційний догляд на висоті, за мною всі доглядали. Вдома під особистим контролем лікаря щоденно. Дякуючи моєму лікарю у мене не було ні вагань, усі переживання зведені майже до нуля, спокій і впевненість. Дякую за таку красу)
30 листопада '-1 г.
Геннадий Юрьевич, Спасибо большое за идеальный результат. Первый месяц после увеличение груди я была немного разочарованна результатом, но Вы успокаивали и сказали, что буду довольна . И вот уже прошло 2 месяца и безумна довольна результатом. Идеальная форма и размер
30 листопада '-1 г.
Отличный хирург, зашивал ребенку шов на лице после травмы, очень аккуратно, следов почти не осталось. Плюс нашел подход к ребенку в стрессе, что было очень важно!
30 листопада '-1 г.
Самый лучший хирург! Сделала маммопластику 20.10.18. Теперь у меня самая красивая грудь !)Сергей Иванович смог исправить асимметрию ( одна грудь больше и ниже другой) без подтяжки , с помощью имплантов разной формы и объёма . Очень удобно, что на консультации можно самой выбрать и увидеть свою будущую грудь в 3D.
Пластичний хірург, Судинний хірург, хірург
Геннадій Юрійович спеціалізується на пластичної та судинної хірургії. Проводить збільшення і підтяжку грудей, абдомінопластику, радіочастотну абляцію при варикозному розширенні вен. Доктор постійний учасник міжнародних конференцій та майстер-класів з пластичної хірургії і флебології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Пластичний хірург, Дитячий хірург
Лікар проводить різні пластичні операції і маніпуляції: абдомінопластику, блефаропластику, отопластику, оперативне лікування гінекомастії, гіпергідрозу. Також фахівець проводить оперативне лікування пупкових, пахових гриж, оперативне лікування крипторхізму, фімозу, гемангіом, лімфангіт.
Отоларинголог, Хирург
41 рік досвіду
Доктор спеціалізується в області отоларингології і хірургії. Виконує ринопластику, септопластика, видалення аденоїдів, тонзиллектомію. Проводить мікрогайморотомію, ендоскопічну фронтотомію і гайморотомію, кріодеструкцію мигдалин і нижніх носових раковин.
Хірург, Пластичний хірург
Доктор медичних наук, вищої категорії. Проводить всі види пластичних операцій: фейсліфтінг, ринопластика, отопластика, маммопластика з ендопротезування, реконструктивна мамопластіка через ускладнень послепрімененія поліакріламідного гелю, абдомінопластика та ін. Займається питаннями зміни статі.
Київ вул. Золотоустівська, 34, 2 пов. м.Університет15
ЛОР-хірург, пластичний хірург, експерт в області ЛОР-хірургії в Україні
Доктор Запорожець Т.Ю., має вищу категорію, кандидат медичних наук. Проводить амбулаторний прийом ЛОР пацієнтів з гострими і хронічними запальними захворюваннями вуха, горла, носа і гортані. Надає весь спектр ургентних операція на ЛОР органах і малоінвазивні ендоскопічні операції носа і придаткових пазух.
Дерматовенеролог, косметолог, спеціаліст з контурної пластики
Лікар здійснює амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями шкіри. Спеціалізується на контурній пластиці, ботулінотерапіі, плазмотерапіі різної складності. Лікує акне та постакне, розацеа, себорейний дерматит, атопічний дерматит. Консультує з питань домашнього догляду за шкірою обличчя. Виконує пілінги різної складності, чистку шкіри обличчя.