Лікарі подологи в Києві (Оболонський район)

Алеся
Мучалась годами со своими стопами, а конкретно трещинами и натоптышами, которые после ходьбы горели. Моя подруга Марина посоветовала обратиться к Татьяне Сергеевной, которая работает в центре эстетической медицины «BG LAB». После консультации и осмотра, мне был назначит курс лечения. Теперь, я стала чувствовать себя лучше. Рекомендую.
29 грудня '19 г.
Подолог
Руслан Емільович кваліфікований подолог. Спеціалізується на лікуванні врослого нігтя і вирішенні проблем зі стопами. Вважає своєю місією: дарувати людям усмішку і рятувати від складнощів при ходьбі.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Подолог
Лікар спеціалізується на лікуванні грибкових уражень стоп і нігтьових пластин. Веде консультативний прийом, огляд пацієнта. Проводить діагностичні заходи для оцінки загального стану ураженої області. Призначає комплексну терапію. Лікує артрози, фасциит, грибкові ураження шкіри і нігтів, шпори п'ят.
Записатися на прийом1 онлайн запис