Лікарі андрологи в Києві (Оболонський район)

Алиса
Огромное спасибо доктору Игорю Константиновичу, за внимательность к проблеме и грамотное назначение лечения. Проведение цистоскопии было совершенно безболезненным, быстрым, а главное Доктор все время объяснял и показывал на экране что он делает, что позволило лучше узнать свое тело Рекомендую!
Алла
Хочу сказать большое спасибо доктору Холохаренко Игорю Константиновичу! Рекомендую как очень внимательного доктора, который выслушает и назначит профессиональное лечение.
Виктор Петрович
Хочу сказать огромное спасибо доктору Игорю Константиновичу за професионализм за доброе человеческое отношение к людям преклонного возраста за понимание советую этого доктора обращайтесь не пожалеете огромное спасибо и будьте здоровы
Сергей
Хочу выразить свою благодарность доктору-урологу Холохаренко Игорю Константиновичу. Я случайно попал к нему на прием после одного не самого лучшего специалиста. У меня было несколько запросов: стандартная ежегодичная проверка мужского здоровья, и каким образом можно пролонгировать половой акт? Морально я уже был готов на обрезание, лишь бы решить вопрос, который меня мучал с 18 лет. Благодаря высококвалифицированной помощи Игоря Константиновича, я вылечил все вопросы, которые появились после проверки мужского здоровья. И самое главное, благодаря комплексному подходу доктора(медикаменты+пролонгирующая мазь собственного производства+ упражнения Кегеля), я увеличил время полового акта с 1 минуты до 10-15 минут. Качество жизни улучшилось в разы, и впервые за долгое время я почувствовал себя настоящим "самцом"))) Спасибо Вам огромное за профессионализм и человеческое отношение!
Хірург Урологічного напрямку, Уролог, Андролог, Лікар УЗД діагностики
Викликати лікаря додому
Лікар-уролог Холохаренко Ігор Костянтинович спеціалізується на лікуванні урологічних та андрологічних захворювань. Також проводить лікування еректильної дисфункції, жіночих статевих інфекцій. В роботі застосовує методи ультразвукової діагностики, цистоскопію. Проводить видалення атером і папілом зовнішніх статевих органів. Може вести консультацію англійською мовою
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Андролог, уролог
Уролог-андролог высшей врачебной категории, имеет степень кандидата медицинских наук. Специализируется на малоинвазивных хирургических вмешательствах с целью лечения заболеваний органов репродуктивной и мочевыводящей мужской системы. Лечит воспаления мочевого и желчного пузырей. Также занимается диагностикой и лечением пиелонефрита, уретрита, простатита, папилломовируса, ЗППП.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Дитячий хірург
Лікар проводить консультації для дітей. Робить корекцію та пластику короткої вуздечки язика. Проводить розкриття лімфаденітів, панарицію, абсцесу, фурункула, гнійного гідраденіту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Уролог-андролог, дитячий уролог
Уролог-андролог, дитячий уролог Халілов Сейдалі Рустемович спеціалізується на проведенні пластики вуздечки, селективної нейротомії, корпоропластики, ТУР простати, пухлини сечового міхура. Також лікар проводить такі операції, як операції Бергмана, Вінкельмана, Лорда, Росса, операцію Мармара (при варикоцелі).
Уролог, Андролог
Лікар проводить консультативний прийом, комплексний огляд, направляє на лабораторні та інструментальні діагностичні заходи. Спеціалізується на лікуванні захворювань сечостатевої системи. Розробляє терапію уретриту, циститу, простатиту і пієлонефриту. Працює з вродженими і набутими патологіями статевих органів.
Уролог, андролог
Викликати лікаря додому
Лікар Шевченко Олександр Геннадійович оперуючий уролог, андролог. Послуги фахівця представлені консультативним прийомом, первинною та поглибленою діагностикою, а також хірургічним або консервативним лікуванням. У його компетенцію входить трануретральная резекція сечового міхура, передміхурової залози, дроблення конкрементів при сечокам'яній хворобі, корекція вроджених аномалій розвитку уровидільного тракту. Доктор надає допомогу при еректильної дисфункції, безплідді, простатиті, циститі, уретриті, орхіті.
Уролог-андролог, лікар УЗД
Євген Євгенович володіє всіма техніками консервативної і оперативної урології: діагностика та лікування захворювань, які передаються статевим шляхом, видалення гострих кондилом за допомогою лазерної хірургії, володіє навичками комплексного лікування простатиту з застосуванням магнітно-лазерної методики.
Дитячий хірург, дитячий уролог, хірург, хірург-ендокринолог
Викликати лікаря додому
Дитячий хірург, має вищу категорію, основний напрямок в роботі комплексне ведення (від збору анамнезу до оперативного лікування, реабілітації) пацієнтів з патологіями щитовидної і паращитовидних залоз. Проводить оперативні втручання при вентральних, пупкових, пахових грижах, крипторхізмі, водянці оболонки яєчка, Гігрома суглобів, варикозі вен яєчка, а також видаляє доброякісні пухлини шкіри.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
уролог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Уролог, Андролог
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії. Спеціалізується на лікування запальних і інфекційних захворювань чоловічих репродуктивних органів і сечовидільної системи, на малоінвазивної урології та УЗД. Закінчив національний медичний університет ім. О.О. Богомольця
Київ пр-т Правди, 19 а р.Подільський
Київ вул. Вишгородська, 38 м.Почайна28м.Оболонь30