Лікарі онкологи в Києві (Оболонський район)

Лікар ,який справив на мене дуже приємні враження.Дуже тактовний,відкритий у спілкуванні з пацієнтами,відчувалась легкість з перших хвилин як тільки я зайшла до нього в кабінет .Рекомендую ,ви точно не пошкодуєте ,якщо запишитесь на прийом.
30 листопада '-1 г.
Артур
Прекрасный специалист, очень грамотная и знающая — профессионал своего дела! Врач ответственно подошла к диагностике моего состояния. Рекомендую доктора Борисенко Е.О. знакомым и друзьям! Спасибо за оказанную помощь!
30 листопада '-1 г.
Катерина
Дуже вдячна своєму лікарю Борисенко Є.О. Лікар дуже хороший, та уважний. Йдучи до неї на прийом, я завжди впевнена у кваліфікованій консультації, та надані допомоги. Дякую Вам за турботу про мене. Рекомендую усім знайомим та близьким!
18 березеня '20 г.
Анатолій
Уже тривалий час хворію лейкозом. Постійно консультуюся у Євгенії Олександрівни. Дуже хороший, чуйний та відповідальний спеціаліст. Прийом відбувається на найвищому рівні. Після призначеного лікування почуваю себе набагато краще.
20 березеня '20 г.
Онкохірург
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні патології молочної залози. Виконує індивідуальну розробку хіміотерапевтичного лікування пацієнтів з онкопатологією, оперативні втручання при злоякісних і доброякісних утвореннях молочних залоз, оперативні втручання при патології судин, пластичні і реконструктивно-відновлювальні операції ділянці обличчя. Проводить радикальну мастектомію, органозберігаючі операції на молочній залозі з використанням реконструктивно-пластичних методик, катетеризацію артерій для проведення внутрішньоартеріальної поліхіміотерапії при локально-поширеному раку молочної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Гематолог, онкогематолог
Лікар-гематолог вищої категорії, займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань кровотворних органів і безпосередньо крові. Євгенія Олександрівна допомагає пацієнтам при анемії і лейкозі. До доктора слід звернутися при різкому зниженні ваги, появі синців і підвищенні температури тіла без будь-якої на те причини. Здійснює стаціонарне лікування гематологічних захворювань, діагностика всіх видів гемобластозов, контроль ефективності лікування.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
хірург, онкохірург
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Маммолог, Онколог
Лікар займається комплексним лікуванням доброякісних та злоякісних новоутворень молочної залози. Виконує хірургічні втручання, призначає курси хіміотерапії. Проводить біопсію молочної залози під контролем УЗД. Лікує фіброаденоми, гінекомастію, мастопатію, гіпертрофію молочної залози та інші хвороби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Онколог, онкохірург
Лікар онколог, хірург другої кваліфікаційної категорії, основними напрямками в роботі є онкогінекології та маммология. Спеціаліст з великим практичним досвідом в торакальної і абдомінальної онкохірургії. Слюсаренко Олександр Олександрович проводить оперативне лікування пухлини молочної залози (доброякісної) і раку.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
мамолог, онкохірург
Онкохірург, мамолог, онколог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Хірург, онкохірург, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Мамолог, Онколог
Отримувала грант Європейської школи онкології (ESO) як доповідач на 3-й (2015 р.) конференції присвяченій сучасним методам лікування та реабілітації хворих на первинно-метастатичний рак молочної залози «Advanced Breast Cancer International Consensus Conference» (Лісабон, Португалія). Особисто, а також у співавторстві є автором понад 90 друкованих праць у провідних вітчизняних та зарубіжних наукових журналах (в т.ч. 8 статей в журналах, які індексуються в наукометричній базі SCOPUS) присвячені різним аспектам діагностики та лікування раку молочної залози. Є співавтором 3 посібників та 1 Патенту на корисну модель.
Онколог