Кошель Ольга Сергіївна

Стоматолог-терапевт, ортопед
Доктор спеціалізується в області терапевтичної та ортопедичної стоматології. Лікує всі види карієсу і патології ясен сучасними технологіями. Виконує ендодонтичне лікування каналів, естетичну реставрацію зубів, шинування зубних рядів.

Лікар працює в клініках:

Вікторія
Була у Кошель Ольги Сергіївної, дуже задоволена. Одна з найкращих спеціалістів, всім рекомендую
Виктор
Очень дружелюбный врач. Все четко и понятно объяснила по вопросу протезирования, ответила на все вопросы, предложила несколько вариантов, назвала четкую цену, никаких подводных камней. Консультацией доволен, буду протезироваться у этого доктора.
Александр
Прекрасный специалист с твёрдой рукой
Сергей
Давно хожу к Ольге Сергеевне, это замечательный врач. Никогда нареканей на ее работу не возникало

• 2008 р. — Національний Медичний Університет ім. О. О. Богомольця;
  • 2010 р. — Національний медичний Університет ім. О. О. Богомольця

• 2010 р. — Реставраційна терапія з використанням обладнання, матеріалів і технологій корпорації «Dentsply International»;
  • 2010 р. — Ендодонтія з використанням інструментів, обладнання та технологій «Dentsply Maillefer»;
  • 2010 р. — Препарування В.В. Наумова;
  • 2012 р. — The Vector Method. Durr Dental;
  • 2012 р. — Еволюція Посмішки. А. В. Бабуров;
  • 2014 р. — Встановлення та протезування імплантатів. Курс для хірургів та ортопедів. Гіві Орджонікідзе;
  • 2015 р. — Гарантія якості вашого ендо. Dr. Massimo Giovarruscio;
  • 2015 р. — Відновлення центральних і бічних груп зубів;
  • 2015 р. — Конгрес Стоматологів СНГ — Нові горизонти 2015;
  • 2015 р. — Microendodontic.Success definition of endodontic retritment;
  • 2016 р. — Протезування для лінивих, А. Красножон;
  • 2016 р. — Ендодонтія 1.0, Кулигін О. Б.;
  • 2017 р. — Ендодонтія 2.0, Кулигін О. Б.;
  • 2018 р. — оновлена концепція ENDO 2018, Німеччина.

Відеопрезентація